Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 09:30   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 8   Laura Daunytė ,   Monika Viliūnaitė    21:14  21:14 [15']    
  [12] 09:50   A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
 5   Aušrinė Balazaitė ,   Kotryna Remeikaitė      18:21  21:14  22:20 [40']  
[4] 09:30   A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 4   Svetlana Čalkina ,   Laura Paulauskaitė    21:16  21:13 [17']    1-a vieta
    [20] 10:20   A.Balazaitė, K.Remeikaitė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Sonata Zinkevičienė        21:15  21:12 [25']
[5] 09:30   J.Bilienė, D.Navickienė    
 6   Jurgita Bilienė ,   Deima Navickienė    18:21  22:20  21:12 [30']    
  [13] 09:50   J.Bilienė, D.Navickienė  
 7   Eglė Gedminienė ,   Evelina Šiušytė      21:15  21:15 [23']  
[6] 09:30   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė    
 2   Justė Kažanauskaitė ,   Rūta Ulozaitė    21:13  25:23 [18']    
     
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  3-a vieta
  [21] 10:20   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   21:12  21:16 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Daunytė, M.Viliūnaitė    
  [14] 09:50   S.Čalkina, L.Paulauskaitė  
   S.Čalkina, L.Paulauskaitė   21:16  21:16 [23']  5-a vieta
    [22] 10:20   S.Čalkina, L.Paulauskaitė
   A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė     21:18  21:9 [21']
  [15] 09:50   A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė  
   E.Gedminienė, E.Šiušytė   21:12  21:13 [23']  
       
       
     L.Daunytė, M.Viliūnaitė  7-a vieta
    [23] 10:20   E.Gedminienė, E.Šiušytė
     E.Gedminienė, E.Šiušytė   21:18  21:15 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.