Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 09:30   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 8   Laura Daunytė ,   Monika Viliūnaitė    21:14  21:14 [15']    
  [12] 09:50   A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
 5   Aušrinė Balazaitė ,   Kotryna Remeikaitė      18:21  21:14  22:20 [40']  
[4] 09:30   A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 4   Svetlana Čalkina ,   Laura Paulauskaitė    21:16  21:13 [17']    1-a vieta
    [20] 10:20   A.Balazaitė, K.Remeikaitė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Sonata Zinkevičienė        21:15  21:12 [25']
[5] 09:30   J.Bilienė, D.Navickienė    
 6   Jurgita Bilienė ,   Deima Navickienė    18:21  22:20  21:12 [30']    
  [13] 09:50   J.Bilienė, D.Navickienė  
 7   Eglė Gedminienė ,   Evelina Šiušytė      21:15  21:15 [23']  
[6] 09:30   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė    
 2   Justė Kažanauskaitė ,   Rūta Ulozaitė    21:13  25:23 [18']    
     
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  3-a vieta
  [21] 10:20   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   21:12  21:16 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Daunytė, M.Viliūnaitė    
  [14] 09:50   S.Čalkina, L.Paulauskaitė  
   S.Čalkina, L.Paulauskaitė   21:16  21:16 [23']  5-a vieta
    [22] 10:20   S.Čalkina, L.Paulauskaitė
   A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė     21:18  21:9 [21']
  [15] 09:50   A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė  
   E.Gedminienė, E.Šiušytė   21:12  21:13 [23']  
       
       
     L.Daunytė, M.Viliūnaitė  7-a vieta
    [23] 10:20   E.Gedminienė, E.Šiušytė
     E.Gedminienė, E.Šiušytė   21:18  21:15 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.