Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Monika Plytnikaitė 
21
12
19
21
21
13
 32'
21
19
21
14
 25'
21
8
21
13
 20'
21
15
19
21
21
10
 31'
206/146
60
4
1
2 Tautvydas Raila 
 Sandra Damaškaitė 
12
21
21
19
13
21
 32'
15
21
19
21
 23'
21
15
21
11
 18'
21
15
23
21
 30'
166/165
1
2
3
3 Benas Vaškevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
19
21
14
21
 25'
21
15
21
19
 23'
21
12
21
14
 19'
21
18
21
10
 24'
159/130
29
3
2
4 Mantas Palubinskas 
 Gerda Trakymaitė 
8
21
13
21
 20'
15
21
11
21
 18'
12
21
14
21
 19'
21
19
19
21
13
21
 31'
126/187
-61
0
5
5 Vilmantas Pratusevičius 
 Kotryna Janutaitė 
15
21
21
19
10
21
 31'
15
21
21
23
 30'
18
21
10
21
 24'
19
21
21
19
21
13
 31'
171/200
-29
1
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.