Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas        
 32       ->        
  [126] 16:15   A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas      
 17   Aidas Urbonas 
 Julius Žitkauskas 
    21:18  21:10 [20']      
[122] 16:15   A.Urbonas, J.Žitkauskas        
 16   Dainius Mitrulevičius 
 Žilvinas Rėklaitis 
  21:14  21:17 [27']        
    [139] 17:10   A.Mockus, T.Staniulis    
 9   Tomas Grigas 
 Lauras Žibūda 
      21:13  24:22 [26']    
 T.Grigas, L.Žibūda        
 24       ->        
  [127] 16:15   A.Mockus, T.Staniulis      
 25         21:12  21:10 [26']      
 A.Mockus, T.Staniulis        
 8   Andrius Mockus 
 Tadas Staniulis 
  ->        
      [155] 18:05   A.Mockus, T.Staniulis  
 5   Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
        21:5  21:14 [25']  
 R.Paškevičius, J.Seniūnas        
 28       ->        
  [128] 16:15   R.Paškevičius, J.Seniūnas      
 21         21:5  21:5 [23']      
 V.Liutika, R.Vasilevskis        
 12   Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  ->        
    [140] 17:10   T.Jarutis, G.Šiaučiūnas    
 13   Rolandas Čepulis 
 Stasys Kubiliūnas 
      25:27  21:18  21:19 [48']    
[123] 16:15   R.Juodsnukis, Ž.Slavickas        
 20   Romutis Juodsnukis 
 Žygimantas Slavickas 
  24:22  21:18 [29']        
  [129] 16:15   T.Jarutis, G.Šiaučiūnas      
 29         21:19  21:18 [29']      
 T.Jarutis, G.Šiaučiūnas        
 4   Tadas Jarutis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->         1-a vieta
        [168] 18:55   A.Mockus, T.Staniulis
 3   Rimantas Jurkuvėnas 
 Česlovas Ramanauskas 
          20:22  21:5  21:14 [40']
 R.Jurkuvėnas, Č.Ramanauskas        
 30       ->        
  [130] 16:15   R.Jurkuvėnas, Č.Ramanauskas      
 19   Martynas Krisiukas 
 Mindaugas Pacevičius 
    21:18  21:14 [41']      
[124] 16:15   D.Mieliauskas, G.Petrauskas        
 14   Darius Mieliauskas 
 Gražvydas Petrauskas 
  21:8  21:5 [24']        
    [141] 17:10   R.Jurkuvėnas, Č.Ramanauskas    
 11   Jonas Daugėla 
 Mindaugas Narkus 
      21:19  21:16 [27']    
 J.Daugėla, M.Narkus        
 22       ->        
  [131] 16:40   E.Goss, B.Lozinskis      
 27         21:18  22:20 [27']      
 E.Goss, B.Lozinskis        
 6   Eduard Goss 
 Borisas Lozinskis 
  ->        
      [156] 18:05   R.Jurkuvėnas, Č.Ramanauskas  
 7   Robertas Giedraitis 
 Vilimas Šimkus 
        18:21  21:14  21:15 [37']  
 R.Giedraitis, V.Šimkus        
 26       ->        
  [132] 16:40   L.Fiodorovas, B.Šemeta      
 23         21:18  21:19 [28']      
 L.Fiodorovas, B.Šemeta        
 10   Laimis Fiodorovas 
 Benas Šemeta 
  ->        
    [142] 17:10   L.Fiodorovas, B.Šemeta    
 15   Almantas Abromaitis 
 Rytis Pratusevičius 
      21:17  10:21  21:18 [32']    
[125] 16:15   A.Abromaitis, R.Pratusevičius        
 18   Žilvinas Mordas 
 Antanas Rimdžius 
  21:7  21:9 [24']      T.Jarutis, G.Šiaučiūnas   3-a vieta
  [133] 16:40   A.Petkevičius, M.Petkevičius   [169] 18:55   L.Fiodorovas, B.Šemeta
 31         21:15  21:12 [23']    L.Fiodorovas, B.Šemeta   21:13  21:9 [25']
 A.Petkevičius, M.Petkevičius        
 2   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas    
      [157] 18:05   R.Paškevičius, J.Seniūnas  
       R.Paškevičius, J.Seniūnas   21:16  19:21  21:19 [38']   5-a vieta
        [170] 18:55   A.Petkevičius, M.Petkevičius
       E.Goss, B.Lozinskis     21:16  21:15 [25']
      [158] 18:05   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
       A.Petkevičius, M.Petkevičius   21:17  21:17 [24']  
           
           
         A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   7-a vieta
        [171] 18:55   E.Goss, B.Lozinskis
         E.Goss, B.Lozinskis   21:17  21:18 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Urbonas, J.Žitkauskas      
    [143] 17:10   A.Urbonas, J.Žitkauskas    
     T.Grigas, L.Žibūda   21:15  14:21  21:14 [34']    
      [159] 18:05   V.Liutika, R.Vasilevskis  
     V.Liutika, R.Vasilevskis     10:21  21:17  21:12 [31']  
    [144] 17:10   V.Liutika, R.Vasilevskis    
     R.Juodsnukis, Ž.Slavickas   21:16  21:15 [34']     9-a vieta
        [172] 18:55   R.Giedraitis, V.Šimkus
     D.Mieliauskas, G.Petrauskas       21:12  21:17 [22']
    [145] 17:10   J.Daugėla, M.Narkus    
     J.Daugėla, M.Narkus   21:9  21:18 [24']    
      [160] 18:05   R.Giedraitis, V.Šimkus  
     R.Giedraitis, V.Šimkus     21:15  21:8 [22']  
    [146] 17:10   R.Giedraitis, V.Šimkus    
     A.Abromaitis, R.Pratusevičius   21:15 [20']    
           
         A.Urbonas, J.Žitkauskas   11-a vieta
        [173] 18:55   J.Daugėla, M.Narkus
         J.Daugėla, M.Narkus   21:19  21:15 [24']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Grigas, L.Žibūda    
      [161] 18:05   T.Grigas, L.Žibūda  
       R.Juodsnukis, Ž.Slavickas   6:0 [10']   13-a vieta
        [174] 18:55   T.Grigas, L.Žibūda
       D.Mieliauskas, G.Petrauskas     21:11  21:18 [23']
      [162] 18:05   D.Mieliauskas, G.Petrauskas  
       A.Abromaitis, R.Pratusevičius   21:0 [2']  
           
           
         R.Juodsnukis, Ž.Slavickas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Abromaitis, R.Pratusevičius   ->
         
   D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis      
   D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis   ->      
     D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis    
      ->    
   .      
    ->      
      [134] 16:40   R.Čepulis, S.Kubiliūnas  
        21:16  21:13 [23']  
   .      
    ->      
     R.Čepulis, S.Kubiliūnas    
   R.Čepulis, S.Kubiliūnas     ->    
   R.Čepulis, S.Kubiliūnas      
    ->       17-a vieta
        [147] 17:10   R.Čepulis, S.Kubiliūnas
          21:11  21:7 [20']
   M.Krisiukas, M.Pacevičius      
   M.Krisiukas, M.Pacevičius   ->      
     M.Krisiukas, M.Pacevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [135] 16:40   Ž.Mordas, A.Rimdžius  
        21:15  21:18 [22']  
   .      
    ->      
     Ž.Mordas, A.Rimdžius    
   Ž.Mordas, A.Rimdžius     ->    
   Ž.Mordas, A.Rimdžius      
    ->    D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis   19-a vieta
        [148] 17:35   D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis
         M.Krisiukas, M.Pacevičius   24:22  21:13 [28']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.