Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-14, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrius Dima 
 Dovilė Rutkauskaitė 
21
10
18
21
21
14
 31'
21
19
21
14
 22'
21
9
21
9
 18'
19
21
21
9
21
12
 31'
205/138
67
4
1
2 Ervan Joly-testault 
 Rasa Šulnienė 
10
21
21
18
14
21
 31'
8
21
18
21
 21'
21
12
23
21
 22'
21
18
21
15
 22'
157/168
-11
2
3
3 Linas Supronas 
 Vaida Žitlinskaitė 
19
21
14
21
 22'
21
8
21
18
 21'
26
24
22
20
 31'
29
27
21
7
 31'
173/146
27
3
2
4 Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
9
21
9
21
 18'
12
21
21
23
 22'
24
26
20
22
 31'
21
16
22
20
 22'
138/170
-32
1
4
5 Linas Zavadskis 
 Justė Kazakauskaitė 
21
19
9
21
12
21
 31'
18
21
15
21
 22'
27
29
7
21
 31'
16
21
20
22
 22'
145/196
-51
0
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.