Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-14, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Ervan Joly-testault    Dėl 1-8 vietos      
 E.Joly-testault      
 16       ->      
  [126] 16:35   E.Joly-testault    
 9   Kasparas Vilkevičius      21:14  21:11 [20']    
[111] 15:40   K.Vilkevičius      
 8   Mantas Smalskis    21:11  24:22 [25']      
    [140] 17:35   E.Joly-testault  
 5   Tomas Grigas        21:10  21:13 [18']  
[112] 15:40   T.Grigas      
 12   Uldis Lazdinš    15:21  22:20  21:7 [42']      
  [127] 16:35   E.Mackevičius    
 13   Benas Šemeta      21:14  15:21  21:18 [51']    
[113] 15:40   E.Mackevičius      
 4   Edmundas Mackevičius    21:15  22:20 [26']       1-a vieta
      [151] 18:20   E.Joly-testault
 3   Vaidas Korolkovas          21:16  18:21  21:11 [34']
[114] 16:10   V.Korolkovas      
 14   Raimondas Banelis    21:12  21:4 [19']      
  [128] 16:35   M.Kancleris    
 11   Augustas Janušonis      19:21  21:18  22:20 [46']    
[115] 16:10   M.Kancleris      
 6   Mindaugas Kancleris    21:7  21:13 [19']      
    [141] 17:35   P.Nevedomskis  
 7   Emilis Jonkus        21:19  11:21  21:16 [33']  
[116] 16:10   E.Jonkus      
 10   Laimonas Braknys    21:7  21:11 [21']      
  [129] 16:35   P.Nevedomskis    
 15   Paulius Nevedomskis      21:14  21:15 [20']    
[117] 16:10   P.Nevedomskis      
 2   Juozas Adomaitis    21:19  21:17 [24']    E.Mackevičius   3-a vieta
      [152] 18:20   M.Kancleris
       M.Kancleris   21:16  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Vilkevičius    
    [142] 17:35   K.Vilkevičius  
     T.Grigas   21:5  21:6 [21']   5-a vieta
      [153] 18:20   K.Vilkevičius
     V.Korolkovas     20:22  21:15  23:21 [46']
    [143] 17:35   V.Korolkovas  
     E.Jonkus   21:15  21:17 [29']  
         
         
       T.Grigas   7-a vieta
     
       E.Jonkus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Smalskis    
   M.Smalskis   ->    
    [144] 17:35   U.Lazdinš  
   U.Lazdinš     21:10  21:13 [20']  
  [130] 16:35   U.Lazdinš    
   B.Šemeta   21:14  21:16 [22']     9-a vieta
      [154] 18:30   J.Adomaitis
   R.Banelis       21:13  21:17 [20']
  [131] 16:35   A.Janušonis    
   A.Janušonis   21:16  21:18 [26']    
    [145] 17:35   J.Adomaitis  
   L.Braknys     21:6  21:19 [20']  
  [132] 16:35   J.Adomaitis    
   J.Adomaitis   21:13  21:14 [19']    
         
       M.Smalskis   11-a vieta
      [155] 18:30   A.Janušonis
       A.Janušonis   21:18  7:21  21:18 [33']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     B.Šemeta  
     B.Šemeta   ->   13-a vieta
     
     R.Banelis     ->
    [146] 17:35   R.Banelis  
     L.Braknys   13:21  21:11  21:19 [38']  
         
         
        15-a vieta
       L.Braknys
       L.Braknys   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.