Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-14, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Darius Kubilius   Dėl 1-4 vietų    
[106] 15:40   V.Pipinė    
 8   Vadimas Pipinė    21:13  21:9 [20']    
  [122] 16:10   V.Pipinė  
 5   Pijus Povilonis      21:17  21:12 [21']  
[107] 15:40   G.Vaitkevičius    
 4   Gediminas Vaitkevičius    21:10  21:9 [18']    1-a vieta
    [136] 17:05   A.Giedrikas
 3   Ramūnas Dovydėnas        15:21  21:16  21:12 [33']
[109] 15:40   R.Dovydėnas    
 6   Guntis Klavinš    21:17  19:21  21:11 [40']    
  [123] 16:35   A.Giedrikas  
 7   Eimantas Liaudanskas      21:10  21:15 [22']  
[110] 15:40   A.Giedrikas    
 2   Aidas Giedrikas    21:4  21:5 [21']    
     
     G.Vaitkevičius  3-a vieta
  [137] 17:05   R.Dovydėnas
   R.Dovydėnas   21:19  21:14 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Kubilius    
  [124] 16:35   D.Kubilius  
   P.Povilonis   21:5  22:20 [22']  5-a vieta
    [138] 17:05   G.Klavinš
   G.Klavinš     21:15  21:4 [16']
  [125] 16:35   G.Klavinš  
   E.Liaudanskas   21:16  21:6 [19']  
       
       
     P.Povilonis  7-a vieta
    [139] 17:05   P.Povilonis
     E.Liaudanskas   21:8  21:12 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.