Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-14, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kristina Kisieliūtė 
 Gintarė Ragažinskaitė 
12
21
18
21
 19'
21
12
21
13
 24'
18
21
21
18
21
17
 34'
21
12
18
21
21
12
 28'
192/168
24
3
2
2 Kamilė Rutkauskaitė 
 Liepa Grubinskaitė 
21
12
21
18
 19'
21
13
21
10
 39'
21
13
23
21
 20'
21
14
21
15
 23'
170/116
54
4
1
3 Oksana Butkė 
 Goda Giedrikaitė 
12
21
13
21
 24'
13
21
10
21
 39'
21
9
12
21
21
18
 35'
12
21
8
21
 21'
122/174
-52
1
4
4 Miglė Riaubaitė 
 Gitana Pšibilskienė 
21
18
18
21
17
21
 34'
13
21
21
23
 20'
9
21
21
12
18
21
 35'
21
15
16
21
14
21
 29'
189/215
-26
0
5
5 Laura Bičiūnienė 
 Kornelija Norkevičiūtė 
12
21
21
18
12
21
 28'
14
21
15
21
 23'
21
12
21
8
 21'
15
21
21
16
21
14
 29'
173/173
0
2
3

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.