Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
   M.Dagilis, G.Dapkuvienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [33] 11:10   A.Kvedarauskas, V.Tankevič  
 5   Tomas Tiškus 
 Gerda Trakymaitė 
      21:8  21:23  21:16 [36']  
 T.Tiškus, G.Trakymaitė      
 12       ->      
  [21] 10:45   A.Kvedarauskas, V.Tankevič    
 13         21:9  21:15 [22']    
 A.Kvedarauskas, V.Tankevič      
 4   Aivaras Kvedarauskas 
 Veslava Tankevič 
  ->       1-a vieta
      [47] 11:35   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė
 3   Evaldas Bradūnas 
 Monika Plytnikaitė 
        21:11  21:16 [27']
 E.Bradūnas, M.Plytnikaitė      
 14       ->      
  [22] 10:45   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
 11   Augustas Valatka 
 Rasa Radžiūnaitė 
    21:15  21:15 [24']    
[10] 10:00   G.Stasiulis, D.Rutkauskaitė      
 6   Giedrius Stasiulis 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  22:20  21:18 [22']      
    [34] 11:10   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė  
 7   Vilmantas Pratusevičius 
 Anastasija Tolstaja 
      21:13  21:13 [25']  
[11] 10:00   V.Pratusevičius, A.Tolstaja      
 10   Ignas Reznikas 
 Emilija Untė 
  21:19  16:21  21:16 [33']      
  [23] 10:45   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė    
 15         21:12  21:16 [27']    
 J.Petkus, R.Aleksevičiūtė      
 2   Jonas Petkus 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  ->    M.Dagilis, G.Dapkuvienė   3-a vieta
      [48] 11:35   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
       E.Bradūnas, M.Plytnikaitė   21:16  21:15 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     T.Tiškus, G.Trakymaitė  
     T.Tiškus, G.Trakymaitė   ->   5-a vieta
      [49] 11:35   V.Pratusevičius, A.Tolstaja
     G.Stasiulis, D.Rutkauskaitė     21:14  21:15 [25']
    [35] 11:10   V.Pratusevičius, A.Tolstaja  
     V.Pratusevičius, A.Tolstaja   21:16  21:14 [23']  
         
         
        7-a vieta
       G.Stasiulis, D.Rutkauskaitė
       G.Stasiulis, D.Rutkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       I.Reznikas, E.Untė
        ->
   A.Valatka, R.Radžiūnaitė    
   A.Valatka, R.Radžiūnaitė   ->    
    [36] 11:10   I.Reznikas, E.Untė  
   I.Reznikas, E.Untė     21:16  21:10 [25']  
   I.Reznikas, E.Untė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Valatka, R.Radžiūnaitė
       A.Valatka, R.Radžiūnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.