Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
21
11
21
10
 19'
21
11
21
14
 20'
84/46
38
2
1
2 Darius Kubilius 
 Rūta Bubulienė 
11
21
10
21
 19'
22
20
21
16
 23'
64/78
-14
1
2
3 Vidmantas Jonikas 
 Eglė Bagdonienė 
11
21
14
21
 20'
20
22
16
21
 23'
61/85
-24
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Valentinas Bagdanavičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
17
21
21
18
21
19
 38'
21
10
21
12
 21'
101/80
21
2
1
2 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
21
17
18
21
19
21
 38'
21
5
21
13
 20'
100/77
23
1
2
3 Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
10
21
12
21
 21'
5
21
13
21
 20'
40/84
-44
0
3



2019-11-16  
   1-a vieta
 1    Mindaugas Trybas,  Svetlana Čalkina  
[44] 11:35   V.Bagdanavičius, J.Živatkauskaitė
 2    Valentinas Bagdanavičius,  Jorūnė Živatkauskaitė   16:21  21:15  21:14 [33']
   



2019-11-16  
   3-a vieta
 3    Darius Kubilius,  Rūta Bubulienė  
[45] 11:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 4    Arūnas Petkevičius,  Oksana Radzevičienė   21:13  21:14 [20']
   



2019-11-16  
   5-a vieta
 5    Vidmantas Jonikas,  Eglė Bagdonienė  
[46] 11:35   V.Jonikas, E.Bagdonienė
 6    Jonas Seniūnas,  Kristina Kisieliūtė   21:11  21:16 [23']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.