Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Jucys, P.Jūras      
 16       ->      
  [164] 17:40   S.Malakauskas, L.Pakula    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Gediminas Fridricas 
    22:20  21:18 [32']    
[145] 16:50   S.Malakauskas, L.Pakula      
 8   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
  21:19  21:11 [25']      
    [188] 18:35   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
      21:11  9:21  21:19 [31']  
[146] 16:50   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 12   Ervan Joly-testault 
 Kasparas Vilkevičius 
  21:19  21:11 [23']      
  [165] 17:40   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:8  21:9 [22']    
 J.Gatelis, J.Seniūnas      
 4   Jovitas Gatelis 
 Jonas Seniūnas 
  ->       1-a vieta
      [211] 19:50   M.Kancleris, M.Trybas
 3   Arnoldas Slušnys 
 Gintautas Šiaučiūnas 
        21:18  21:17 [32']
 A.Slušnys, G.Šiaučiūnas      
 14       ->      
  [166] 17:40   V.Martinkus, R.Venckus    
 11   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
    21:19  21:13 [26']    
[147] 16:50   V.Martinkus, R.Venckus      
 6   Vidas Martinkus 
 Robertas Venckus 
  21:14  21:11 [23']      
    [189] 18:35   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Augustas Janušonis 
 Nedas Šimkus 
      21:11  21:13 [25']  
[148] 16:50   D.Kumar, P.Liutikas      
 10   Devender Kumar 
 Paulius Liutikas 
  21:4  21:6 [17']      
  [167] 17:40   M.Kancleris, M.Trybas    
 15         21:18  21:12 [29']    
 M.Kancleris, M.Trybas      
 2   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
  ->    S.Malakauskas, L.Pakula   3-a vieta
      [212] 19:50   S.Malakauskas, L.Pakula
       V.Martinkus, R.Venckus   26:24  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, P.Jūras    
    [190] 18:35   J.Gatelis, J.Seniūnas  
     J.Gatelis, J.Seniūnas   21:9  21:17 [22']   5-a vieta
      [213] 19:50   D.Kumar, P.Liutikas
     A.Slušnys, G.Šiaučiūnas     20:22  21:14  21:12 [39']
    [191] 18:35   D.Kumar, P.Liutikas  
     D.Kumar, P.Liutikas   21:15  21:13 [24']  
         
         
       K.Jucys, P.Jūras   7-a vieta
      [214] 19:50   K.Jucys, P.Jūras
       A.Slušnys, G.Šiaučiūnas   21:16  14:21  21:8 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Buitvydas, G.Fridricas    
   G.Buitvydas, G.Fridricas   ->    
    [168] 17:40   G.Buitvydas, G.Fridricas  
   E.Joly-testault, K.Vilkevičius     22:20  21:19 [26']  
   E.Joly-testault, K.Vilkevičius    
    ->     9-a vieta
      [192] 19:00   G.Buitvydas, G.Fridricas
        19:21  21:15  21:8 [31']
   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
   T.Paliulis, A.Žvilauskas   ->    
    [169] 17:40   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
   A.Janušonis, N.Šimkus     21:16  21:4 [19']  
   A.Janušonis, N.Šimkus    
    ->    
         
       E.Joly-testault, K.Vilkevičius   11-a vieta
      [193] 19:00   E.Joly-testault, K.Vilkevičius
       A.Janušonis, N.Šimkus   21:13  21:10 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.