Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Tadas Jarutis 
 Darius Jurgilas 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Jarutis, D.Jurgilas      
 16       ->      
  [170] 17:40   R.Banelis, R.Dovydėnas    
 9   Tomas Petrauskas 
 Darius Likas 
    14:21  21:8  25:23 [38']    
[149] 16:50   R.Banelis, R.Dovydėnas      
 8   Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
  23:21  17:21  21:15 [38']      
    [194] 19:00   R.Banelis, R.Dovydėnas  
 5   Paulius Bareika 
 Kęstutis Krūminas 
      13:21  21:18  21:14 [35']  
[150] 16:50   P.Bareika, K.Krūminas      
 12   Ramūnas Galvanauskas 
 Lauras Žibūda 
  21:13  21:17 [26']      
  [171] 17:40   L.Braknys, A.Giedrikas    
 13   Ramūnas Mackevičius 
 Artūras Sirbikė 
    21:15  14:21  21:17 [34']    
[151] 16:50   L.Braknys, A.Giedrikas      
 4   Laimonas Braknys 
 Aidas Giedrikas 
  21:17  21:13 [26']       1-a vieta
      [215] 19:50   R.Banelis, R.Dovydėnas
 3   Mantas Smalskis 
 Mindaugas Juodvalkis 
        13:21  21:15  21:19 [35']
[152] 16:50   V.Čepas, T.Vareika      
 14   Vaidas Čepas 
 Tomas Vareika 
  21:8  21:13 [26']      
  [172] 18:05   G.Vaitkevičius, D.Paulauskas    
 11   Gediminas Vaitkevičius 
 Dominykas Paulauskas 
    21:18  21:17 [32']    
[153] 16:50   G.Vaitkevičius, D.Paulauskas      
 6   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
  21:13  19:21  21:16 [43']      
    [195] 19:00   L.Bečalis, J.Skarinkevičius  
 7   Emilis Jonkus 
 Martynas Jonkus 
      18:21  21:16  21:9 [30']  
[154] 17:15   A.Kovarskas, B.Šemeta      
 10   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:16  16:21  21:16 [38']      
  [173] 18:05   L.Bečalis, J.Skarinkevičius    
 15   Laimonas Bečalis 
 Justinas Skarinkevičius 
    21:18  18:21  21:16 [34']    
[155] 17:15   L.Bečalis, J.Skarinkevičius      
 2   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  24:26  21:14  21:10 [36']    L.Braknys, A.Giedrikas   3-a vieta
      [216] 19:50   L.Braknys, A.Giedrikas
       G.Vaitkevičius, D.Paulauskas   21:13  22:20 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Jarutis, D.Jurgilas    
    [196] 19:00   P.Bareika, K.Krūminas  
     P.Bareika, K.Krūminas   21:12  21:11 [23']   5-a vieta
      [217] 19:50   V.Čepas, T.Vareika
     V.Čepas, T.Vareika     12:21  21:16  21:11 [35']
    [197] 19:00   V.Čepas, T.Vareika  
     A.Kovarskas, B.Šemeta   21:14  21:8 [25']  
         
         
       T.Jarutis, D.Jurgilas   7-a vieta
      [218] 19:50   A.Kovarskas, B.Šemeta
       A.Kovarskas, B.Šemeta   21:15  19:21  21:17 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Petrauskas, D.Likas    
   T.Petrauskas, D.Likas   ->    
    [198] 19:00   R.Mackevičius, A.Sirbikė  
   R.Galvanauskas, L.Žibūda     16:21  21:12  21:18 [31']  
  [174] 18:05   R.Mackevičius, A.Sirbikė    
   R.Mackevičius, A.Sirbikė   21:13  21:7 [18']     9-a vieta
      [219] 20:15   M.Smalskis, M.Juodvalkis
   M.Smalskis, M.Juodvalkis       21:18  24:22 [26']
  [175] 18:05   M.Smalskis, M.Juodvalkis    
   G.Klavinš, U.Lazdinš   21:15  22:20 [26']    
    [199] 19:00   M.Smalskis, M.Juodvalkis  
   E.Jonkus, M.Jonkus     21:18  21:15 [28']  
  [176] 18:05   E.Jonkus, M.Jonkus    
   T.Grigas, R.Stakionis   21:16  19:21  21:16 [37']    
         
       T.Petrauskas, D.Likas   11-a vieta
      [220] 20:15   E.Jonkus, M.Jonkus
       E.Jonkus, M.Jonkus   21:10  21:10 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Galvanauskas, L.Žibūda  
     R.Galvanauskas, L.Žibūda   ->   13-a vieta
      [221] 20:15   G.Klavinš, U.Lazdinš
     G.Klavinš, U.Lazdinš     21:18  21:7 [28']
    [200] 19:00   G.Klavinš, U.Lazdinš  
     T.Grigas, R.Stakionis   21:10  21:12 [25']  
         
         
        15-a vieta
       T.Grigas, R.Stakionis
       T.Grigas, R.Stakionis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.