Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2019-09-21, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Mark Šames    Dėl 1-16 vietos        
 M.Šames        
 32       ->        
  [89] 14:30   M.Šames      
 17   Andrius Montrimas      21:9  21:10 [23']      
[74] 14:05   K.Reimeris        
 16   Karolis Reimeris    21:15  22:20 [29']        
    [102] 15:20   M.Šames    
 9   Mantas Palubinskas        21:12  21:10 [33']    
 M.Palubinskas        
 24       ->        
  [86] 14:30   Š.Stumbra      
 25         22:20  18:21  21:9 [53']      
 Š.Stumbra        
 8   Šarūnas Stumbra    ->        
      [121] 16:15   M.Šames  
 5   Benas Vaškevičius          21:14  21:17 [30']  
 B.Vaškevičius        
 28       ->        
  [90] 14:30   B.Vaškevičius      
 21   Darius Mieliauskas      21:19  21:14 [30']      
[75] 14:05   V.Bagdanavičius        
 12   Vilius Bagdanavičius    21:10  21:17 [26']        
    [103] 15:20   B.Deremeshko    
 13   Mantas Maulė        21:18  21:18 [33']    
[76] 14:05   M.Maulė        
 20   Paulius Levickas    21:12  21:11 [22']        
  [91] 14:30   B.Deremeshko      
 29         21:11  21:19 [27']      
 B.Deremeshko        
 4   Bogdan Deremeshko    ->         1-a vieta
        [134] 16:45   M.Šames
 3   Edgaras Slušnys            21:13  21:6 [36']
 E.Slušnys        
 30       ->        
  [92] 14:55   E.Slušnys      
 19   Ąžuolas Barkauskas      21:19  14:21  21:12 [33']      
[77] 14:05   P.Palubinskas        
 14   Povilas Palubinskas    21:11  21:13 [20']        
    [104] 15:20   E.Slušnys    
 11   Mamertas Noreika        21:11  12:21  21:16 [32']    
 M.Noreika        
 22       ->        
  [87] 14:30   L.Supronas      
 27         21:17  21:11 [28']      
 L.Supronas        
 6   Linas Supronas    ->        
      [122] 16:15   E.Slušnys  
 7   Gedmantas Čepkauskas          21:14  23:21 [40']  
 G.Čepkauskas        
 26       ->        
  [88] 14:30   G.Čepkauskas      
 23         20:22  21:14  21:8 [39']      
 T.Tiškus        
 10   Tomas Tiškus    ->        
    [105] 15:20   J.Petkus    
 15   Giedrius Dima        21:13  21:15 [25']    
[78] 14:05   G.Dima        
 18   Augustas Valatka    21:13  23:21 [23']      B.Deremeshko   3-a vieta
  [93] 14:55   J.Petkus   [135] 16:45   J.Petkus
 31         16:21  21:18  21:7 [42']    J.Petkus   20:22  21:13  21:13 [37']
 J.Petkus        
 2   Jonas Petkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       Š.Stumbra    
      [123] 16:15   B.Vaškevičius  
       B.Vaškevičius   21:16  21:11 [36']   5-a vieta
        [136] 16:45   B.Vaškevičius
       L.Supronas     21:19  21:19 [36']
      [124] 16:15   L.Supronas  
       G.Čepkauskas   21:17  21:19 [36']  
           
           
         Š.Stumbra   7-a vieta
       
         G.Čepkauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Reimeris      
    [106] 15:20   M.Palubinskas    
     M.Palubinskas   21:17  21:16 [23']    
      [125] 16:15   V.Bagdanavičius  
     V.Bagdanavičius     21:17  21:13 [28']  
    [107] 15:20   V.Bagdanavičius    
     M.Maulė   26:24  21:18 [44']     9-a vieta
        [137] 16:45   G.Dima
     P.Palubinskas       21:17  21:16 [33']
    [108] 15:20   P.Palubinskas    
     M.Noreika   21:13  19:21  21:11 [40']    
      [126] 16:15   G.Dima  
     T.Tiškus     13:21  21:17  21:18 [35']  
    [109] 15:20   G.Dima    
     G.Dima   21:14  21:19 [21']    
           
         M.Palubinskas   11-a vieta
       
         P.Palubinskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Reimeris    
       
       M.Maulė   ->   13-a vieta
       
       M.Noreika     ->
       
       T.Tiškus   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Montrimas      
   A.Montrimas   ->      
     A.Montrimas    
      ->    
   .      
    ->      
      [110] 15:20   A.Montrimas  
        21:13  21:19 [26']  
   D.Mieliauskas      
   D.Mieliauskas   ->      
    [94] 14:55   D.Mieliauskas    
   P.Levickas     10:21  21:13  21:19 [37']    
   P.Levickas      
    ->       17-a vieta
        [127] 16:15   A.Valatka
          14:21  21:18  21:11 [32']
   Ą.Barkauskas      
   Ą.Barkauskas   ->      
     Ą.Barkauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [111] 15:20   A.Valatka  
        22:20  13:21  21:14 [36']  
   .      
    ->      
     A.Valatka    
   A.Valatka     ->    
   A.Valatka      
    ->    D.Mieliauskas   19-a vieta
       
         Ą.Barkauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       P.Levickas  
       P.Levickas   ->   21-a vieta
         P.Levickas
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.