Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Lukoševičius, Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [102] 14:45   E.Joly-testault, K.Vilkevičius    
 9   Ervan Joly-testault 
 Kasparas Vilkevičius 
    21:17  23:21    
[82] 13:30   E.Joly-testault, K.Vilkevičius      
 8   Romanas Chomskis 
 Valdas Jankauskas 
  21:17  21:18 [25']      
    [126] 16:05   E.Joly-testault, K.Vilkevičius  
 5   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
      16:21  21:12  21:14 [30']  
 A.Butkus, D.Likas      
 12       ->      
  [103] 14:45   A.Butkus, D.Likas    
 13         21:14  21:16    
 U.Mikalauskas, M.Stravinskas      
 4   Ugnius Mikalauskas 
 Matas Stravinskas 
  ->       1-a vieta
      [146] 17:50   E.Joly-testault, K.Vilkevičius
 3   Marius Brazauskas 
 Laimis Fiodorovas 
        21:19  21:19 [26']
 M.Brazauskas, L.Fiodorovas      
 14       ->      
  [104] 14:45   M.Brazauskas, L.Fiodorovas    
 11         21:19  21:8    
 H.Nevidauskas, V.Šimkus      
 6   Haroldas Nevidauskas 
 Vilimas Šimkus 
  ->      
    [127] 16:30   M.Brazauskas, L.Fiodorovas  
 7   Gytis Celencevičius 
 Mindaugas Juodvalkis 
      21:12  21:12 [21']  
[83] 13:30   G.Celencevičius, M.Juodvalkis      
 10   Kristupas Čepulis 
 Mantas Vaitkus 
  21:15  21:13 [20']      
  [105] 14:45   G.Celencevičius, M.Juodvalkis    
 15         21:13  21:19    
 J.Seniūnas, R.Paškevičius      
 2   Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->    A.Butkus, D.Likas   3-a vieta
      [147] 17:50   G.Celencevičius, M.Juodvalkis
       G.Celencevičius, M.Juodvalkis   21:18  21:13 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Lukoševičius, Ž.Ramonas    
    [128] 16:30   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas  
     U.Mikalauskas, M.Stravinskas   21:15  21:16 [23']   5-a vieta
      [148] 17:50   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas
     H.Nevidauskas, V.Šimkus     22:20  21:19 [25']
    [129] 16:30   H.Nevidauskas, V.Šimkus  
     J.Seniūnas, R.Paškevičius   21:17  21:13 [39']  
         
         
       U.Mikalauskas, M.Stravinskas   7-a vieta
     
       J.Seniūnas, R.Paškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Chomskis, V.Jankauskas    
   R.Chomskis, V.Jankauskas   ->    
     R.Chomskis, V.Jankauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [106] 15:15   R.Chomskis, V.Jankauskas
        21:17  21:7
   .    
    ->    
     K.Čepulis, M.Vaitkus  
   K.Čepulis, M.Vaitkus     ->  
   K.Čepulis, M.Vaitkus    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.