Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jorūnė Živatkauskaitė 
 Valentina Verbitskaya 
15
21
19
21
 28'
21
18
16
21
21
17
 34'
92/98
-6
1
3
2 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
21
15
21
19
 28'
13
21
20
22
 33'
75/77
-2
1
2
3 Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
18
21
21
16
17
21
 34'
21
13
22
20
 33'
99/91
8
1
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jūratė Paškevičienė 
 Roberta Milašauskaitė 
21
8
21
17
 25'
21
15
21
13
 25'
84/53
31
2
1
2 Diana Lubė 
 Kristina Poškutė 
8
21
17
21
 25'
13
21
21
13
17
21
 31'
76/97
-21
0
3
3 Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
15
21
13
21
 25'
21
13
13
21
21
17
 31'
83/93
-10
1
2



2019-09-28  
   1-a vieta
 2    Jūratė Paškevičienė,  Roberta Milašauskaitė  
[138] 16:55   J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė
 5    Jolanta Molienė,  Giedrė Ūsienė   21:16  25:23 [31']
   



2019-09-28  
   3-a vieta
 3    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė  
[139] 16:55   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
 6    Eglė Rekašiūtė,  Rima Šidlauskienė   21:14  21:17 [25']
   



2019-09-28  
   5-a vieta
 1    Jorūnė Živatkauskaitė,  Valentina Verbitskaya  
[140] 16:55   J.Živatkauskaitė, V.Verbitskaya
 4    Diana Lubė,  Kristina Poškutė   10:21  21:19  21:14 [48']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.