Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 4, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
21
14
21
14
 27'
21
19
16
21
19
21
 35'
21
12
21
16
 19'
140/117
23
2
2
2 Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
14
21
14
21
 27'
13
21
17
21
 19'
21
18
21
17
 32'
100/119
-19
1
3
3 Vidas Pilvinis 
 Sofija Orlovaitė 
19
21
21
16
21
19
 35'
21
13
21
17
 19'
21
13
21
9
 21'
145/108
37
3
1
4 Valdas Jankauskas 
 Skaistė Kliaubienė 
12
21
16
21
 19'
18
21
17
21
 32'
13
21
9
21
 21'
85/126
-41
0
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.