Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Dainius Čeplinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas      
 16       ->      
  [19] 10:50    V.Salietis, P.Gečas    
 9   Žilvinas Tamošiūnas 
 Marius Tamošiūnas 
    21:18  21:17 [22']    
[1] 10:00    V.Salietis, P.Gečas      
 8   Vidas Salietis 
 Pranciškus Gečas 
  21:18  21:10 [16']      
    [37] 11:50    D.Tarachovskis, P.Gusev  
 5   Danielius Tarachovskis 
 Pavel Gusev 
      21:19  25:23 [20']  
[2] 10:00    D.Tarachovskis, P.Gusev      
 12   Edvinas Tuminski 
 Praison Suresh 
  21:9  21:19 [17']      
  [20] 10:50    D.Tarachovskis, P.Gusev    
 13         18:21  21:19  21:9 [37']    
 A.Olšauskas, V.Markevičius      
 4   Artūras Olšauskas 
 Vaidas Markevičius 
  ->       1-a vieta
      [57] 13:20    D.Tarachovskis, P.Gusev
 3   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
        21:19  21:17 [22']
 K.Jucys, P.Jūras      
 14       ->      
  [21] 10:50    K.Jucys, P.Jūras    
 11   Ramūnas Ražanauskas 
 Marius Armonas 
    21:12  23:21 [18']    
[3] 10:00    G.Fridricas, A.Ramanauskas      
 6   Gediminas Fridricas 
 Andrius Ramanauskas 
  21:12  21:8 [14']      
    [38] 11:50    K.Jucys, P.Jūras  
 7   Jurgis Pauliukas 
 Artūras Nareika 
      21:23  21:9  21:19 [30']  
[4] 10:00    L.Fiodorovas, S.Malakauskas      
 10   Laimis Fiodorovas 
 Simas Malakauskas 
  21:16  21:15 [18']      
  [22] 10:50    L.Fiodorovas, S.Malakauskas    
 15         14:21  21:19  21:18 [32']    
 V.Pilvinis, L.Vaškevičius      
 2   Vidas Pilvinis 
 Laimonas Vaškevičius 
  ->    V.Salietis, P.Gečas   3-a vieta
      [58] 13:20    V.Salietis, P.Gečas
       L.Fiodorovas, S.Malakauskas   21:8  21:9 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas    
    [39] 11:50    A.Olšauskas, V.Markevičius  
     A.Olšauskas, V.Markevičius   21:19  25:23 [23']   5-a vieta
      [59] 13:20    V.Pilvinis, L.Vaškevičius
     G.Fridricas, A.Ramanauskas     21:14  12:21  21:15 [31']
    [40] 11:50    V.Pilvinis, L.Vaškevičius  
     V.Pilvinis, L.Vaškevičius   21:13  21:8 [15']  
         
         
       R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas   7-a vieta
      [60] 13:20    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas
       G.Fridricas, A.Ramanauskas   21:17  21:17 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas    
   Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas   ->    
    [41] 12:20    Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas  
   E.Tuminski, P.Suresh     21:18  18:21  21:15 [28']  
   E.Tuminski, P.Suresh    
    ->     9-a vieta
      [61] 13:20    J.Pauliukas, A.Nareika
        21:18  19:21  21:18 [34']
   R.Ražanauskas, M.Armonas    
   R.Ražanauskas, M.Armonas   ->    
    [42] 12:20    J.Pauliukas, A.Nareika  
   J.Pauliukas, A.Nareika     21:12  19:21  21:16 [28']  
   J.Pauliukas, A.Nareika    
    ->    
         
       E.Tuminski, P.Suresh   11-a vieta
      [62] 13:20    R.Ražanauskas, M.Armonas
       R.Ražanauskas, M.Armonas   21:8  21:9 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.