Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [83] 14:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 9   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
    21:14  21:12 [17']    
[70] 14:00    A.Nareika, K.Nareikienė      
 8   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  15:21  21:19  21:14 [27']      
    [96] 15:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 5   Paulius Jūras 
 Tanita Urbonienė 
      21:13  22:20 [19']  
[71] 14:00    P.Jūras, T.Urbonienė      
 12   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:14  21:11 [17']      
  [84] 14:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 13   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
    21:11  21:18 [17']    
[72] 14:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 4   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:12  21:15 [15']       1-a vieta
      [109] 16:00    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Jelena Puchova 
        21:14  21:12 [17']
[73] 14:00    L.Vaškevičius, J.Puchova      
 14   Vidas Pilvinis 
 Darya Yarmalovich 
  21:11  21:11 [16']      
  [85] 14:30    V.Salietis, A.Brikaitė    
 11   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
    21:18  19:21  21:19 [36']    
[74] 14:00    V.Salietis, A.Brikaitė      
 6   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  21:13  21:15 [16']      
    [97] 15:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      19:21  21:17  21:16 [30']  
[75] 14:00    K.Jucys, R.Gečaitė      
 10   Kristijonas Jucys 
 Rugilė Gečaitė 
  21:23  21:10  21:15 [26']      
  [86] 15:00    K.Jucys, R.Gečaitė    
 15         21:14  16:21  21:18 [26']    
 G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 2   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   3-a vieta
      [110] 16:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
       K.Jucys, R.Gečaitė   21:13  28:26 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Nareika, K.Nareikienė    
    [98] 15:30    P.Jūras, T.Urbonienė  
     P.Jūras, T.Urbonienė   21:18  16:21  21:11 [30']   5-a vieta
      [111] 16:30    G.Miestauskas, A.Pakšytė
     L.Vaškevičius, J.Puchova     21:12  21:13 [17']
    [99] 15:30    G.Miestauskas, A.Pakšytė  
     G.Miestauskas, A.Pakšytė   21:18  15:21  21:16 [31']  
         
         
       A.Nareika, K.Nareikienė   7-a vieta
      [112] 16:30    L.Vaškevičius, J.Puchova
       L.Vaškevičius, J.Puchova   21:16  21:10 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečas, G.Plečkaitytė    
   P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->    
    [100] 15:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:12  21:6 [14']  
  [87] 15:00    G.Fridricas, E.Keturakytė    
   G.Fridricas, E.Keturakytė   11:21  21:19  21:18 [27']     9-a vieta
      [113] 16:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė
   V.Pilvinis, D.Yarmalovich       15:21  21:10  21:12 [22']
  [88] 15:00    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   12:21  21:16  21:15 [28']    
    [101] 15:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     20:22  21:17  21:14 [28']  
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
    ->    
         
       G.Fridricas, E.Keturakytė   11-a vieta
      [114] 16:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė
       J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   23:21  21:17 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->   13-a vieta
      [115] 16:30    V.Pilvinis, D.Yarmalovich
     V.Pilvinis, D.Yarmalovich     18:21  21:16  21:16 [26']
     V.Pilvinis, D.Yarmalovich  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.