Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Razbadauskas, D.Juršys      
 16       ->      
  [23] 10:50    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 9   Simas Vindašius 
 Kęstutis Koira 
    21:17  21:16 [21']    
[5] 10:20   V.Jankauskas, A.Viruišis      
 8   Valdas Jankauskas 
 Almantas Viruišis 
    B/Ž      
    [43] 12:20    V.Razbadauskas, D.Juršys  
 5   Darius Sirvydis 
 Karolis Bužinskis 
      19:21  21:19  21:13 [29']  
[6] 10:00    D.Sirvydis, K.Bužinskis      
 12   Andrius Kvietkauskas 
 Donatas Vilimas 
  21:9  21:10 [14']      
  [24] 10:50    D.Sirvydis, K.Bužinskis    
 13   Audrius Šapola 
 Ričardas Kazlauskas 
    21:17  21:13 [21']    
[7] 10:00    A.Šapola, R.Kazlauskas      
 4   Almantas Abromaitis 
 Tomas Grigas 
  21:14  21:12 [17']       1-a vieta
      [63] 13:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius
 3   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
        13:21  21:10  21:9 [21']
[8] 10:00    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 14   Rokas Kondrotas 
 Valerij Vasilčenko 
  21:13  21:10 [17']      
  [25] 11:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 11   Romas Kulieša 
 Julius Marozas 
    21:17  17:21  21:18 [34']    
[9] 10:20    R.Kulieša, J.Marozas      
 6   Aidas Stalmokas 
 Žygimantas Kvartūnas 
  21:12  21:15 [19']      
    [44] 12:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 7   Gediminas Jauniškis 
 Rimas Sinius 
      21:15  21:15 [17']  
[10] 10:00    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas      
 10   Andrius Dubrovskis 
 Nerijus Kavaliauskas 
  21:13  21:18 [17']      
  [26] 11:20    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas    
 15   Dainius Kecorius 
 Jonas Švilpa 
    21:17  21:15 [17']    
[11] 10:20    D.Likas, A.Butkus      
 2   Darius Likas 
 Audrius Butkus 
  21:7  21:6 [12']    D.Sirvydis, K.Bužinskis   3-a vieta
      [64] 13:20    D.Sirvydis, K.Bužinskis
       A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas   22:20  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jankauskas, A.Viruišis    
    [45] 12:20    V.Jankauskas, A.Viruišis  
     A.Šapola, R.Kazlauskas   21:18  27:25 [22']   5-a vieta
      [65] 13:50    V.Jankauskas, A.Viruišis
     R.Kulieša, J.Marozas     10:21  21:9  21:18 [32']
    [46] 12:20    R.Kulieša, J.Marozas  
     D.Likas, A.Butkus   21:15  19:21  21:17 [32']  
         
         
       A.Šapola, R.Kazlauskas   7-a vieta
      [66] 13:50    D.Likas, A.Butkus
       D.Likas, A.Butkus   21:18  21:18 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Vindašius, K.Koira    
   S.Vindašius, K.Koira   ->    
    [47] 12:20   A.Abromaitis, T.Grigas  
   A.Kvietkauskas, D.Vilimas       B/Ž  
  [27] 11:20    A.Abromaitis, T.Grigas    
   A.Abromaitis, T.Grigas   21:10  21:11 [15']     9-a vieta
      [67] 13:50    R.Kondrotas, V.Vasilčenko
   R.Kondrotas, V.Vasilčenko       14:21  21:15  21:17 [28']
  [28] 11:20    R.Kondrotas, V.Vasilčenko    
   A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas   21:15  21:18 [20']    
    [48] 12:20    R.Kondrotas, V.Vasilčenko  
   G.Jauniškis, R.Sinius     21:17  21:13 [19']  
  [29] 11:20    G.Jauniškis, R.Sinius    
   D.Kecorius, J.Švilpa   21:7  21:14 [15']    
         
       S.Vindašius, K.Koira   11-a vieta
      [68] 13:50   G.Jauniškis, R.Sinius
       G.Jauniškis, R.Sinius     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Kvietkauskas, D.Vilimas  
     A.Kvietkauskas, D.Vilimas   ->   13-a vieta
      [69] 13:50    A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas
     A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas     21:12  21:12 [14']
    [49] 12:50    A.Stalmokas, Ž.Kvartūnas  
     D.Kecorius, J.Švilpa   21:16  21:13 [18']  
         
         
        15-a vieta
       D.Kecorius, J.Švilpa
       D.Kecorius, J.Švilpa   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.