Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1   Vidmantas Galiauskas ,   Uldis Lazdinš   Dėl 1-4 vietų    
[64] 13:20    A.Jakutis, A.Šimonis    
 8   Aurimas Jakutis ,   Alvaras Šimonis    21:15  21:8 [15']    
  [87] 14:50    A.Jakutis, A.Šimonis  
 5   Darius Sirvydis ,   Donatas Sirvydis      21:11  13:21  21:19 [26']  
[65] 13:20    D.Sirvydis, D.Sirvydis    
 4   Aidas Stalmokas ,   Vitalijus Šalunovas    21:15  21:14 [18']    1-a vieta
    [111] 16:20    A.Žvilauskas, V.Grigorjevas
 3   Artūras Žvilauskas ,   Viktoras Grigorjevas        17:21  21:9  21:9 [26']
[66] 13:20    A.Žvilauskas, V.Grigorjevas    
 6   Ričardas Kazlauskas ,   Nerijus Molis    21:19  21:17 [19']    
  [88] 14:50    A.Žvilauskas, V.Grigorjevas  
 7   Almantas Viruišis ,   Valdas Jankauskas      19:21  21:10  21:6 [25']  
[67] 13:20    U.Mikalauskas, A.Abromaitis    
 2   Ugnius Mikalauskas ,   Almantas Abromaitis    21:14  21:16 [17']    
     
     D.Sirvydis, D.Sirvydis  3-a vieta
  [112] 16:20    D.Sirvydis, D.Sirvydis
   U.Mikalauskas, A.Abromaitis   17:21  21:16  24:22 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Galiauskas, U.Lazdinš    
  [89] 14:50    V.Galiauskas, U.Lazdinš  
   A.Stalmokas, V.Šalunovas   21:13  21:14 [19']  5-a vieta
    [113] 16:20    A.Viruišis, V.Jankauskas
   R.Kazlauskas, N.Molis     21:16  21:14 [20']
  [90] 14:50    A.Viruišis, V.Jankauskas  
   A.Viruišis, V.Jankauskas   22:20  16:21  21:10 [31']  
       
       
     A.Stalmokas, V.Šalunovas  7-a vieta
    [114] 16:20    R.Kazlauskas, N.Molis
     R.Kazlauskas, N.Molis   18:21  21:13  21:13 [28']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.