Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP1], Data: 2019-09-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Donatas Juršys ,   Vaidas Razbadauskas   Dėl 1-4 vietų    
 D.Juršys, V.Razbadauskas    
 8       ->    
  [16] 10:50    D.Juršys, V.Razbadauskas  
 5   Donatas Vilimas ,   Ričardas Navaitis      21:12  21:14 [19']  
[7] 10:00    D.Vilimas, R.Navaitis    
 4   Donatas Sirvydis ,   Augustinas Stankevičius    16:21  21:11  21:11 [29']    1-a vieta
    [25] 11:20    D.Juršys, V.Razbadauskas
 3   Almantas Viruišis ,   Valdas Jankauskas        18:21  21:17  21:15 [31']
[8] 10:30    A.Viruišis, V.Jankauskas    
 6   Ričardas Kazlauskas ,   Aušrys Šliavas    21:17  21:12 [17']    
  [17] 10:50    A.Viruišis, V.Jankauskas  
 7   Valerij Vasilčenko ,   Himanshu Raj      21:14  21:12 [20']  
[9] 10:20    R.Kulieša, R.Sinius    
 2   Romas Kulieša ,   Rimas Sinius    21:13  21:11 [17']    
     
     D.Vilimas, R.Navaitis  3-a vieta
  [26] 11:20    D.Vilimas, R.Navaitis
   R.Kulieša, R.Sinius   15:21  21:19  21:10 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Sirvydis, A.Stankevičius  
   D.Sirvydis, A.Stankevičius   ->  5-a vieta
    [27] 11:50    V.Vasilčenko, H.Raj
   R.Kazlauskas, A.Šliavas     21:10  21:19 [19']
  [18] 10:50    V.Vasilčenko, H.Raj  
   V.Vasilčenko, H.Raj   21:18  21:17 [22']  
       
       
     7-a vieta
     R.Kazlauskas, A.Šliavas
     R.Kazlauskas, A.Šliavas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.