Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2020-01-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04 2020-01-04  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [63] 12:55   G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė    
 9   Gediminas Fridricas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    16:21  21:14  21:19 [36']    
[47] 12:00   G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė      
 8   Giedrius Strumila 
 Diana Lubė 
  21:16  21:19 [25']      
    [81] 13:45   R.Juknevičius, N.Martinavičiūtė  
 5   Rolandas Juknevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
      21:14  21:16 [22']  
[48] 12:00   R.Juknevičius, N.Martinavičiūtė      
 12   Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:7  21:11 [23']      
  [64] 12:55   R.Juknevičius, N.Martinavičiūtė    
 13         21:10  21:13 [19']    
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 4   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  ->       1-a vieta
      [97] 15:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
        21:18  21:10 [21']
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 14       ->      
  [65] 12:55   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 11   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
    21:17  21:19 [24']    
[49] 12:00   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 6   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:14  21:14 [20']      
    [82] 13:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 7   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
      21:13  21:10 [20']  
[50] 12:00   A.Andreliūnas, I.Gudelytė      
 10   Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
  21:10  17:21  21:13 [30']      
  [66] 12:55   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 15         21:14  18:21  21:10 [31']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 2   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->    G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [98] 15:05   G.Fridricas, M.Šiaučiūnaitė
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   12:21  21:16  21:10 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    [83] 14:15   A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   22:20  21:17 [25']   5-a vieta
      [99] 15:05   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė     21:14  21:14 [26']
    [84] 14:15   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     A.Andreliūnas, I.Gudelytė   21:18  21:15 [24']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [100] 15:05   E.Peleckis, I.Peleckienė
       A.Andreliūnas, I.Gudelytė   21:17  21:14 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Strumila, D.Lubė    
   G.Strumila, D.Lubė   ->    
    [67] 13:20   G.Strumila, D.Lubė  
   L.Pakula, V.Giedra     21:17  21:18 [22']  
   L.Pakula, V.Giedra    
    ->     9-a vieta
      [85] 14:15   G.Strumila, D.Lubė
        21:12  21:19 [22']
   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->    
    [68] 13:20   M.Narkus, E.Rekašiūtė  
   E.Petrošius, V.Slušnienė     21:16  21:19 [23']  
   E.Petrošius, V.Slušnienė    
    ->    
         
       L.Pakula, V.Giedra   11-a vieta
      [86] 14:15   L.Pakula, V.Giedra
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:14  21:12 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.