Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-12-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Pavel Gusev  
15
21
21
18
21
12
 37'
10
21
9
21
 14'
76/93
-17
1
2
2 Gytis Celencevičius  
21
15
18
21
12
21
 37'
16
21
10
21
 16'
77/99
-22
0
3
3 Jonas Malinauskas  
21
10
21
9
 14'
21
16
21
10
 16'
84/45
39
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Marius Armonas  
21
0
 16'
18
21
17
21
 22'
56/42
14
1
2
2 Ričard Kim  
0
21
 16'
14
21
20
22
 18'
34/64
-30
0
3
3 Julius Masaitis  
21
18
21
17
 22'
21
14
22
20
 18'
85/69
16
2
1



2019-12-14  
   1-a vieta
 5    Jonas Malinauskas  
[122] 17:40   J.Malinauskas
 6    Julius Masaitis   21:11  21:4
   



2019-12-14  
   3-a vieta
 1    Pavel Gusev  
[123] 17:40   M.Armonas
 2    Marius Armonas   16:21  21:15  21:17 [34']
   



2019-12-14  
   5-a vieta
 3    Gytis Celencevičius  
[124] 17:40   G.Celencevičius
 4    Ričard Kim   21:0
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.