Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-01-18, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Andrius Kordušas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
[50] 11:35   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė      
 16   Linas Zavadskis 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:19  16:21  21:14 [33']      
  [71] 12:25   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė    
 9   Jovitas Gatelis 
 Judita Vadeikienė 
    17:21  21:13  21:15 [31']    
[51] 11:35   M.Stankevičius, R.Gečaitė      
 8   Marijus Stankevičius 
 Rugilė Gečaitė 
  13:21  21:9  21:17 [35']      
    [95] 13:45   L.Supronas, S.Poklikajeva  
 5   Paulius Umantas 
 Tanita Urbonienė 
      16:21  21:10  21:10 [29']  
[52] 11:35   P.Umantas, T.Urbonienė      
 12   Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  19:21  22:20  22:20 [42']      
  [72] 12:25   L.Supronas, S.Poklikajeva    
 13   Salvijus Stravinskas 
 Vaiva Bubulytė 
    21:12  21:15 [20']    
[53] 11:35   L.Supronas, S.Poklikajeva      
 4   Linas Supronas 
 Snežana Poklikajeva 
  20:22  21:12  21:16 [34']       1-a vieta
      [113] 14:35   L.Supronas, S.Poklikajeva
 3   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
        21:18  14:21  21:16 [36']
[48] 11:35   M.Trybas, S.Čalkina      
 14   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:9  21:16 [24']      
  [73] 12:50   E.Joly-testault, R.Šulnienė    
 11   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
    21:13  17:21  21:17 [33']    
[49] 11:35   E.Joly-testault, R.Šulnienė      
 6   Ervan Joly-testault 
 Rasa Šulnienė 
  21:16  21:12 [23']      
    [96] 13:45   E.Joly-testault, R.Šulnienė  
 7   Tomas Tiškus 
 Asta Mažulienė 
      23:21  21:18 [26']  
[54] 11:35   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė      
 10   Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  18:21  21:17  21:18 [33']      
  [74] 12:50   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė    
 15   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:17  21:15 [22']    
[55] 12:00   V.Garmus, N.Brazauskienė      
 2   Vygantas Garmus 
 Neringa Brazauskienė 
  19:21  21:11  21:10 [30']    A.Kordušas, J.Živatkauskaitė   3-a vieta
      [114] 14:35   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė
       M.Palubinskas, R.Milašauskaitė   21:10  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stankevičius, R.Gečaitė    
    [97] 13:45   M.Stankevičius, R.Gečaitė  
     P.Umantas, T.Urbonienė   27:25  21:12 [30']   5-a vieta
      [115] 14:35   M.Stankevičius, R.Gečaitė
     M.Trybas, S.Čalkina     8:21  21:16  21:12 [36']
    [98] 13:45   M.Trybas, S.Čalkina  
     V.Garmus, N.Brazauskienė   23:21  21:18 [27']  
         
         
       P.Umantas, T.Urbonienė   7-a vieta
     
       V.Garmus, N.Brazauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Zavadskis, J.Kazakauskaitė      
  [75] 12:50   L.Zavadskis, J.Kazakauskaitė    
   J.Gatelis, J.Vadeikienė   21:12  21:17 [24']    
    [99] 13:45   S.Stravinskas, V.Bubulytė  
   M.Povilaitis, K.Janutaitė     21:18  21:18 [19']  
  [76] 12:50   S.Stravinskas, V.Bubulytė    
   S.Stravinskas, V.Bubulytė   21:12  22:20 [26']     9-a vieta
      [116] 14:35   S.Stravinskas, V.Bubulytė
   A.Petkevičius, O.Radzevičienė       21:16  21:13 [21']
  [77] 12:50   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:8  21:17 [19']    
    [100] 14:10   T.Tiškus, A.Mažulienė  
   T.Tiškus, A.Mažulienė     21:17  19:21  21:17 [41']  
  [78] 12:50   T.Tiškus, A.Mažulienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:16  21:16 [21']    
         
       L.Zavadskis, J.Kazakauskaitė   11-a vieta
     
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Gatelis, J.Vadeikienė    
     
     M.Povilaitis, K.Janutaitė   ->   13-a vieta
     
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė     ->
     
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.