Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Dalius Juodsnukis    Dėl 1-8 vietos      
 D.Juodsnukis      
 16       ->      
  [134] 16:45   D.Juodsnukis    
 9   Vidas Pilvinis      21:17  17:21  21:15 [38']    
[113] 15:50   M.Kancleris      
 8   Mindaugas Kancleris    21:14  21:15 [37']      
    [159] 18:15   D.Žilinskas  
 5   Edmundas Mackevičius        22:20  21:19 [27']  
[114] 15:50   D.Tankevič      
 12   Dominik Tankevič    18:21  21:12  21:4 [45']      
  [135] 17:10   D.Žilinskas    
 13   Rokas Lesinskas      21:15  21:14 [24']    
[115] 15:50   D.Žilinskas      
 4   Deivydas Žilinskas    21:12  21:12 [29']       1-a vieta
      [180] 19:40   E.Joly-testault
 3   Ervan Joly-testault          23:21  17:21  21:13 [35']
[116] 15:50   E.Joly-testault      
 14   Emilis Jonkus    21:18  21:12 [21']      
  [136] 17:10   E.Joly-testault    
 11   Salvijus Stravinskas      21:16  22:20 [25']    
[117] 15:50   S.Stravinskas      
 6   Tomas Grigas    17:21  21:10  21:11 [36']      
    [160] 18:15   E.Joly-testault  
 7   Vaidas Korolkovas        22:24  21:10  21:13 [34']  
[118] 16:15   U.Mikalauskas      
 10   Ugnius Mikalauskas    21:15  21:16 [31']      
  [137] 17:10   K.Vilkevičius    
 15   Kasparas Vilkevičius      21:19  21:18 [23']    
[119] 16:15   K.Vilkevičius      
 2   Elmoras Adakauskas    21:12  21:11 [18']    D.Juodsnukis   3-a vieta
      [181] 19:40   D.Juodsnukis
       K.Vilkevičius   11:21  21:19  21:11 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kancleris    
    [161] 18:45   M.Kancleris  
     D.Tankevič   12:21  23:21  21:17 [41']   5-a vieta
      [182] 19:40   S.Stravinskas
     S.Stravinskas     17:21  21:17  21:13 [38']
    [162] 18:45   S.Stravinskas  
     U.Mikalauskas   21:14  21:19 [25']  
         
         
       D.Tankevič   7-a vieta
      [183] 19:40   D.Tankevič
       U.Mikalauskas   21:10  21:11 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   ->    
    [163] 18:45   R.Lesinskas  
   E.Mackevičius     21:11  21:13 [26']  
  [138] 17:10   R.Lesinskas    
   R.Lesinskas   21:13  21:3 [23']     9-a vieta
      [184] 19:40   R.Lesinskas
   E.Jonkus       21:8  21:9 [25']
  [139] 17:10   E.Jonkus    
   T.Grigas   21:18  21:10 [31']    
    [164] 18:45   E.Adakauskas  
   V.Korolkovas     21:15  15:21  21:16 [33']  
  [140] 17:10   E.Adakauskas    
   E.Adakauskas   21:18  21:9 [27']    
         
       V.Pilvinis   11-a vieta
      [185] 19:40   E.Jonkus
       E.Jonkus   21:15  22:20 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Mackevičius  
     E.Mackevičius   ->   13-a vieta
      [186] 19:40   V.Korolkovas
     T.Grigas     21:0
    [165] 18:45   V.Korolkovas  
     V.Korolkovas   21:11  19:21  21:9 [44']  
         
         
        15-a vieta
       T.Grigas
       T.Grigas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.