Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Rimantas Jurkuvėnas ,   Jolanta Sereckienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:00   R.Jurkuvėnas, J.Sereckienė    
 8   Pavel Šavareiko ,   Viktorija Guseva    21:13  21:16 [38']    
  [17] 10:20   R.Jurkuvėnas, J.Sereckienė  
 5   Mindaugas Macijauskas ,   Asta Mažulienė      21:16  21:18 [23']  
[6] 10:00   M.Macijauskas, A.Mažulienė    
 4   Uldis Lazdinš ,   Ingūna Aldina    21:12  21:18 [31']    1-a vieta
    [29] 11:10   R.Jurkuvėnas, J.Sereckienė
 3   Aleksas Tamašauskas ,   Modesta Kožkuvienė        21:11  21:7 [21']
[7] 10:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 6   Augustas Janušonis ,   Rusnė Vidzėnaitė    21:13  21:15 [31']    
  [18] 10:20   R.Banelis, R.Platakytė  
 7   Artūras Sirbikė ,   Miglė Riaubaitė      6:21  21:19  21:9 [32']  
[8] 10:00   R.Banelis, R.Platakytė    
 2   Raimondas Banelis ,   Renata Platakytė    21:13  21:15 [35']    
     
     M.Macijauskas, A.Mažulienė  3-a vieta
  [30] 11:10   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:17  21:14 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Šavareiko, V.Guseva    
  [19] 10:45   U.Lazdinš, I.Aldina  
   U.Lazdinš, I.Aldina   16:21  21:6  21:14 [36']  5-a vieta
    [31] 11:10   U.Lazdinš, I.Aldina
   A.Janušonis, R.Vidzėnaitė     21:17  15:21  21:9 [34']
  [20] 10:45   A.Sirbikė, M.Riaubaitė  
   A.Sirbikė, M.Riaubaitė   21:15  22:20 [35']  
       
       
     P.Šavareiko, V.Guseva  7-a vieta
    [32] 11:10   P.Šavareiko, V.Guseva
     A.Janušonis, R.Vidzėnaitė   21:18  21:11 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.