Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
   M.Šames    
 9  Laurynas Sparnauskis      21:11  21:15    
 K.1.2      
 8  Kvalifikacija 1.2    21:18  21:17      
     M.Šames  
 5  Giedrius Dima        21:10  21:14  
 G.Dima      
 12       ->      
   G.Dima    
 13         21:10  12:21  21:16    
 M.Maulė      
 4  Mantas Maulė    ->       1-a vieta
       M.Šames
 3  Linas Supronas          21:14  21:11
 L.Supronas      
 14       ->      
   K.2.2    
 11  Kvalifikacija 2.2      21:11  21:17    
 K.2.2      
 6  Tadas Supronas    21:6  21:9      
     K.2.2  
 7  Renaldas Šileris        16:21  21:19  21:18  
 R.Šileris      
 10   Ragnar Sepp    21:9  21:16      
   V.Bagdanavičius    
 15         22:20  21:18    
 V.Bagdanavičius      
 2  Vilius Bagdanavičius    ->    G.Dima   3-a vieta
       G.Dima
       V.Bagdanavičius   21:17  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.1.2    
     M.Maulė  
     M.Maulė   21:10  21:17   5-a vieta
       L.Supronas
     L.Supronas     21:12  21:13
     L.Supronas  
     R.Šileris   21:11  21:17  
         
         
       K.1.2   7-a vieta
     
       R.Šileris   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Sparnauskis    
   L.Sparnauskis   ->    
     L.Sparnauskis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Supronas
        21:0
   T.Supronas    
   T.Supronas   ->    
     T.Supronas  
   R.Sepp     11:21  21:17  22:20  
   R.Sepp    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Sepp
       R.Sepp   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 108 109 
BWF Sudirman Cup
2021-05-23 10:00 2021-05-30 14:00
Nenustatyta,
Kavos eros taurė
2021-05-22 10:00 2021-05-22 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Bastilija, Tauragė
PBL 8 Metai ►Pavasario linksmybės◄
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-16 13:00 2021-05-16 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 2 etapas)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Ds)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL 59-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir
RSL Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas

2021-05-08 12:00 2021-05-09 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC vienetų turnyras
2021-05-08 10:00 2021-05-08 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.