Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Tadas Supronas ,   Evaldas Čižinauskas   Dėl 1-4 vietų    
[136] 16:55   T.Supronas, E.Čižinauskas    
 8   Marius Brazauskas ,   Mindaugas Butautas    21:10  21:11 [34']    
  [157] 17:45   M.Kancleris, P.Nevedomskis  
 5   Laimis Fiodorovas ,   Julius Masaitis      19:21  21:14  21:19 [35']  
[137] 16:55   M.Kancleris, P.Nevedomskis    
 4   Mindaugas Kancleris ,   Paulius Nevedomskis    21:16  21:15 [23']    1-a vieta
    [176] 18:35   D.Martinaitis, M.Povilaitis
 3   Dalius Martinaitis ,   Martynas Povilaitis        21:18  22:20 [22']
[138] 16:55   D.Martinaitis, M.Povilaitis    
 6   Elmoras Adakauskas ,   Artūras Jonuškis    21:15  21:10 [22']    
  [158] 17:45   D.Martinaitis, M.Povilaitis  
 7   Rokas Lesinskas ,   Dominik Tankevič      23:21  19:21  21:13 [36']  
[139] 16:55   P.Bartušis, G.Fridricas    
 2   Petras Bartušis ,   Gediminas Fridricas    21:16  21:8 [26']    
     
     T.Supronas, E.Čižinauskas  3-a vieta
  [177] 18:35   P.Bartušis, G.Fridricas
   P.Bartušis, G.Fridricas   26:24  21:23  23:21 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Brazauskas, M.Butautas    
  [159] 17:45   M.Brazauskas, M.Butautas  
   L.Fiodorovas, J.Masaitis   21:19  17:21  21:18 [34']  5-a vieta
    [178] 18:35   R.Lesinskas, D.Tankevič
   E.Adakauskas, A.Jonuškis     21:11  19:21  21:17 [34']
  [160] 17:45   R.Lesinskas, D.Tankevič  
   R.Lesinskas, D.Tankevič   21:19  21:11 [21']  
       
       
     L.Fiodorovas, J.Masaitis  7-a vieta
    [179] 18:35   L.Fiodorovas, J.Masaitis
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   13:21  24:22  21:13 [33']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 23:00
Palangos SC, Palanga
JSO turnyras
2020-08-28 10:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-15 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.