Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Evaldas Čižinauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Čižinauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [72] 13:25   E.Čižinauskas, N.Brazauskienė    
 9   Dalius Martinaitis 
 Rūta Žigienė 
    21:9  21:15 [20']    
[56] 12:30   J.Masaitis, D.Lubė      
 8   Julius Masaitis 
 Diana Lubė 
  21:19  15:21  21:16 [35']      
    [90] 14:15   L.Zavadskis, J.Kazakauskaitė  
 5   Linas Zavadskis 
 Justė Kazakauskaitė 
      21:15  21:15 [45']  
 L.Zavadskis, J.Kazakauskaitė      
 12       ->      
  [73] 13:25   L.Zavadskis, J.Kazakauskaitė    
 13         21:13  21:18 [21']    
 T.Tiškus, U.Tiškutė      
 4   Tomas Tiškus 
 Ugnė Tiškutė 
  ->       1-a vieta
      [107] 15:10   A.Kordušas, S.Poklikajeva
 3   Martynas Povilaitis 
 Kotryna Janutaitė 
        21:15  22:20 [24']
 M.Povilaitis, K.Janutaitė      
 14       ->      
  [74] 13:25   M.Povilaitis, K.Janutaitė    
 11         25:23  21:12 [29']    
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 6   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  ->      
    [91] 14:45   A.Kordušas, S.Poklikajeva  
 7   Giedrius Stasiulis 
 Inga Vaicekauskienė 
      21:19  21:14 [43']  
[57] 12:30   G.Stasiulis, I.Vaicekauskienė      
 10   Artiom Nikitin 
 Dovilė Jonkuvienė 
  21:19  21:18 [26']      
  [75] 13:25   A.Kordušas, S.Poklikajeva    
 15         21:10  21:14 [18']    
 A.Kordušas, S.Poklikajeva      
 2   Andrius Kordušas 
 Snežana Poklikajeva 
  ->    E.Čižinauskas, N.Brazauskienė   3-a vieta
      [108] 15:10   E.Čižinauskas, N.Brazauskienė
       M.Povilaitis, K.Janutaitė   21:15  22:20 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Masaitis, D.Lubė    
    [92] 14:45   T.Tiškus, U.Tiškutė  
     T.Tiškus, U.Tiškutė   21:15  21:12 [36']   5-a vieta
      [109] 15:35   T.Tiškus, U.Tiškutė
     G.Fridricas, E.Keturakytė     23:21  21:10 [20']
    [93] 14:45   G.Fridricas, E.Keturakytė  
     G.Stasiulis, I.Vaicekauskienė   21:13  9:21  23:21 [32']  
         
         
       J.Masaitis, D.Lubė   7-a vieta
     
       G.Stasiulis, I.Vaicekauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Martinaitis, R.Žigienė    
   D.Martinaitis, R.Žigienė   ->    
     D.Martinaitis, R.Žigienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [94] 14:45   D.Martinaitis, R.Žigienė
        21:9  21:15 [30']
   .    
    ->    
     A.Nikitin, D.Jonkuvienė  
   A.Nikitin, D.Jonkuvienė     ->  
   A.Nikitin, D.Jonkuvienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.