Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 32       ->        
  [60] 12:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 17   Ramūnas Mackevičius 
 Miglė Riaubaitė 
    21:9  21:14 [19']      
[48] 12:05   V.Galiauskas, V.Guseva        
 16   Vidmantas Galiauskas 
 Viktorija Guseva 
  21:16  21:18 [29']        
    [80] 13:25   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 9   Darius Likas 
 Edita Likienė 
      21:10  21:7 [21']    
[49] 12:05   D.Likas, E.Likienė        
 24   Kęstutis Povilonis 
 Kornelija Norkevičiūtė 
  21:8  21:19 [20']        
  [61] 12:30   M.Smalskis, R.Džervė      
 25         23:21  21:13 [21']      
 M.Smalskis, R.Džervė        
 8   Mantas Smalskis 
 Rasa Džervė 
  ->        
      [100] 15:10   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 5   Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
        21:14  21:11 [15']  
 M.Butautas, A.Mažulienė        
 28       ->        
  [62] 12:30   M.Butautas, A.Mažulienė      
 21   Kęstutis Lukoševičius 
 Liepa Grubinskaitė 
    21:18  21:17 [23']      
[50] 12:05   T.Jarutis, L.Žukauskaitė        
 12   Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
  21:15  21:6 [20']        
    [81] 13:50   L.Bečalis, J.Sereckienė    
 13   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
      21:19  21:16 [22']    
[51] 12:05   U.Lazdinš, I.Aldina        
 20   Gediminas Vaitkevičius 
 Gintarė Ragažinskaitė 
  21:15  21:17 [28']        
  [63] 12:30   L.Bečalis, J.Sereckienė      
 29         21:18  21:8 [21']      
 L.Bečalis, J.Sereckienė        
 4   Laimonas Bečalis 
 Jolanta Sereckienė 
  ->         1-a vieta
        [114] 15:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Laimis Fiodorovas 
 Dalia Sunklodė 
          21:14  21:16 [43']
 L.Fiodorovas, D.Sunklodė        
 30       ->        
  [64] 12:55   L.Fiodorovas, D.Sunklodė      
 19   Kęstutis Ikamas 
 Goda Giedrikaitė 
    21:16  21:23  21:17 [32']      
[52] 12:05   A.Sirbikė, A.Stankutė        
 14   Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
  21:14  21:13 [23']        
    [82] 13:50   L.Fiodorovas, D.Sunklodė    
 11   Artūras Jonuškis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
      21:17  19:21  22:20 [37']    
[53] 12:05   A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė        
 22   Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:10  21:15 [21']        
  [65] 12:55   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 27         21:17  20:22  21:14 [34']      
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 6   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  ->        
      [101] 15:10   L.Fiodorovas, D.Sunklodė  
 7   Darius Jurgilas 
 Renata Staupelienė 
        21:17  21:19 [34']  
 D.Jurgilas, R.Staupelienė        
 26       ->        
  [66] 12:55   T.Grigas, E.Markelytė      
 23   Marius Krutkis 
 Adelė Krutkytė 
    17:21  21:16  21:14 [35']      
[54] 12:05   T.Grigas, E.Markelytė        
 10   Tomas Grigas 
 Eglė Markelytė 
  21:8  21:12 [21']        
    [83] 13:50   T.Grigas, E.Markelytė    
 15   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
      21:19  21:14 [30']    
[55] 12:30   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė        
 18   Rokas Grytė 
 Goda Stašinskaitė 
  21:13  21:13 [22']      L.Bečalis, J.Sereckienė   3-a vieta
  [67] 12:55   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   [115] 15:35   L.Bečalis, J.Sereckienė
 31         19:21  21:13  23:21 [42']    T.Grigas, E.Markelytė   19:21  21:11  21:16 [41']
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė        
 2   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Smalskis, R.Džervė    
      [102] 15:10   M.Butautas, A.Mažulienė  
       M.Butautas, A.Mažulienė   21:18  21:12 [30']   5-a vieta
        [116] 15:35   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė     21:14  21:8 [41']
      [103] 15:10   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
       R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   21:13  21:14 [30']  
           
           
         M.Smalskis, R.Džervė   7-a vieta
       
         R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Galiauskas, V.Guseva      
    [84] 13:50   V.Galiauskas, V.Guseva    
     D.Likas, E.Likienė   21:16  21:15 [24']    
      [104] 15:10   V.Galiauskas, V.Guseva  
     T.Jarutis, L.Žukauskaitė     21:23  21:5  21:17 [28']  
    [85] 13:50   T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
     U.Lazdinš, I.Aldina   21:16  21:15 [22']     9-a vieta
        [117] 15:35   A.Sirbikė, A.Stankutė
     A.Sirbikė, A.Stankutė       21:19  21:19 [35']
    [86] 13:50   A.Sirbikė, A.Stankutė    
     A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė   21:16  21:17 [26']    
      [105] 15:10   A.Sirbikė, A.Stankutė  
     D.Jurgilas, R.Staupelienė     19:21  21:16  21:15 [32']  
    [87] 13:50   D.Jurgilas, R.Staupelienė    
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:19  21:15 [27']    
           
         T.Jarutis, L.Žukauskaitė   11-a vieta
       
         D.Jurgilas, R.Staupelienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Likas, E.Likienė    
       
       U.Lazdinš, I.Aldina   ->   13-a vieta
       
       A.Jonuškis, D.Morkvėnaitė     ->
       
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Mackevičius, M.Riaubaitė      
   R.Mackevičius, M.Riaubaitė   ->      
    [68] 12:55   R.Mackevičius, M.Riaubaitė    
   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė     21:12  21:13 [20']    
   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė      
    ->      
      [88] 13:50   R.Mackevičius, M.Riaubaitė  
        20:22  21:14  21:18 [51']  
   K.Lukoševičius, L.Grubinskaitė      
   K.Lukoševičius, L.Grubinskaitė   ->      
    [69] 12:55   G.Vaitkevičius, G.Ragažinskaitė    
   G.Vaitkevičius, G.Ragažinskaitė     21:9  15:21  21:17 [31']    
   G.Vaitkevičius, G.Ragažinskaitė      
    ->       17-a vieta
        [106] 15:10   R.Mackevičius, M.Riaubaitė
          21:19  22:20 [27']
   K.Ikamas, G.Giedrikaitė      
   K.Ikamas, G.Giedrikaitė   ->      
    [70] 12:55   K.Ikamas, G.Giedrikaitė    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     18:21  21:19  21:13 [33']    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė      
    ->      
      [89] 13:50   R.Grytė, G.Stašinskaitė  
        21:13  21:15 [21']  
   M.Krutkis, A.Krutkytė      
   M.Krutkis, A.Krutkytė   ->      
    [71] 12:55   R.Grytė, G.Stašinskaitė    
   R.Grytė, G.Stašinskaitė     21:13  21:8 [20']    
   R.Grytė, G.Stašinskaitė      
    ->    G.Vaitkevičius, G.Ragažinskaitė   19-a vieta
       
         K.Ikamas, G.Giedrikaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Povilonis, K.Norkevičiūtė    
       
       K.Lukoševičius, L.Grubinskaitė   ->   21-a vieta
       
       M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     ->
       
       M.Krutkis, A.Krutkytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 23:00
Palangos SC, Palanga
JSO turnyras
2020-08-28 10:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-15 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.