Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-02-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Laurynas Bubulis 
 Daniel Tankevič 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Bubulis, D.Tankevič      
 16       ->      
  [15] 10:25   S.Bočys, M.Revinskas    
 9   Kostas Kudirka 
 Danielius Vilionskis 
    21:15  7:21  21:15 [33']    
[3] 10:00   S.Bočys, M.Revinskas      
 8   Simas Bočys 
 Matas Revinskas 
  21:10  21:9 [20']      
    [27] 10:50   S.Bočys, M.Revinskas  
 5   Augustas Kuzminskas 
 Emanuelis Vnek 
      21:18  21:13 [24']  
[4] 10:00   A.Kuzminskas, E.Vnek      
 12   Benas Paškauskas 
 Aleksas Petravičius 
  21:10  21:14 [20']      
  [16] 10:25   A.Kuzminskas, E.Vnek    
 13   Airidas Baltrušaitis 
 Domas Pauliukonis 
    21:6  21:16 [23']    
[5] 10:00   J.Altaravičius, K.Andrijauskas      
 4   Jogaila Altaravičius 
 Kasparas Andrijauskas 
  21:8  21:8 [25']       1-a vieta
      [40] 11:40   P.Taura, P.Povilonis
 3   Patrikas Taura 
 Pijus Povilonis 
        21:9  21:16 [24']
[6] 10:00   P.Taura, P.Povilonis      
 14   Tautvydas Bočkus 
 Gabrielius Dapkus 
    B/Ž      
  [17] 10:25   P.Taura, P.Povilonis    
 11   Ovidijus Marcinkevičius 
 Nedas Sakevičius 
    21:9  21:12 [17']    
[7] 10:00   R.Čekauskas, R.Vaitkevičius      
 6   Rokas Čekauskas 
 Rojus Vaitkevičius 
  18:21  21:13  21:15 [36']      
    [28] 11:15   P.Taura, P.Povilonis  
 7   Žygimantas Molis 
 Kajus Vilpišauskas 
      22:20  13:21  21:16 [34']  
[8] 10:00   Ž.Molis, K.Vilpišauskas      
 10   Alvaras Jakštys 
 Edgaras Lukošius 
  21:9  21:8 [24']      
  [18] 10:25   Ž.Molis, K.Vilpišauskas    
 15         22:24  21:10  21:7 [34']    
 A.Jarmalauskas, D.Sukanka      
 2   Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
  ->    A.Kuzminskas, E.Vnek   3-a vieta
      [41] 11:40   Ž.Molis, K.Vilpišauskas
       Ž.Molis, K.Vilpišauskas   21:19  21:15 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Bubulis, D.Tankevič    
    [29] 11:15   L.Bubulis, D.Tankevič  
     J.Altaravičius, K.Andrijauskas   21:15  21:13 [29']   5-a vieta
      [42] 11:40   L.Bubulis, D.Tankevič
     R.Čekauskas, R.Vaitkevičius     22:20  15:21  21:16 [37']
    [30] 11:15   A.Jarmalauskas, D.Sukanka  
     A.Jarmalauskas, D.Sukanka   21:19  21:11 [24']  
         
         
       J.Altaravičius, K.Andrijauskas   7-a vieta
       J.Altaravičius, K.Andrijauskas
       R.Čekauskas, R.Vaitkevičius   21:18  21:19 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Kudirka, D.Vilionskis    
   K.Kudirka, D.Vilionskis   ->    
    [31] 11:15   K.Kudirka, D.Vilionskis  
   B.Paškauskas, A.Petravičius     23:21  21:13 [26']  
  [19] 10:50   B.Paškauskas, A.Petravičius    
   A.Baltrušaitis, D.Pauliukonis   21:16  21:11 [27']     9-a vieta
      [43] 11:40   K.Kudirka, D.Vilionskis
   T.Bočkus, G.Dapkus       21:19  20:22  25:23 [47']
  [20] 10:50   O.Marcinkevičius, N.Sakevičius    
   O.Marcinkevičius, N.Sakevičius     B/Ž    
    [32] 11:15   O.Marcinkevičius, N.Sakevičius  
   A.Jakštys, E.Lukošius     11:21  26:24  21:19 [31']  
   A.Jakštys, E.Lukošius    
    ->    
         
       B.Paškauskas, A.Petravičius   11-a vieta
       A.Jakštys, E.Lukošius
       A.Jakštys, E.Lukošius   21:15  17:21  21:14 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Baltrušaitis, D.Pauliukonis  
     A.Baltrušaitis, D.Pauliukonis   ->   13-a vieta
     
     T.Bočkus, G.Dapkus     ->
     T.Bočkus, G.Dapkus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.