Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2020-09-12, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Domas Pakšys 
 Mantas Šatkauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, M.Šatkauskas      
 16       ->      
  [64] 16:20   D.Pakšys, M.Šatkauskas    
 9   Arnas Krasauskas 
 Domantas Ausiejus 
    21:11  21:8 [18']    
[50] 15:30   J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas      
 8   Jokūbas Kazlauskas 
 Kajus Vilpišauskas 
  21:19  21:14 [24']      
    [80] 17:35   D.Pakšys, M.Šatkauskas  
 5   Domas Daugėla 
 Jurgis Jatulis 
      21:14  21:9 [22']  
[51] 15:30   D.Daugėla, J.Jatulis      
 12   Nojus Alijauskas 
 Alvaras Jakštys 
    B/Ž      
  [65] 16:20   R.Barkauskas, D.Leonovič    
 13         21:14  21:15 [26']    
 R.Barkauskas, D.Leonovič      
 4   Rokas Barkauskas 
 Daniel Leonovič 
  ->       1-a vieta
      [122] 10:00   D.Pakšys, M.Šatkauskas
 3   Emilis Jonkus 
 Nojus Tenikaitis 
        21:12  21:13 [19']
 E.Jonkus, N.Tenikaitis      
 14       ->      
  [66] 16:20   E.Jonkus, N.Tenikaitis    
 11   Simas Bočys 
 Matas Revinskas 
    21:6  21:7 [19']    
[52] 15:30   D.Krūminas, R.Krūminas      
 6   Dainius Krūminas 
 Rokas Krūminas 
  21:18  21:19 [26']      
    [81] 17:35   E.Jonkus, N.Tenikaitis  
 7   Benas Markevičius 
 Tautvydas Puišys 
      21:16  21:19 [27']  
[53] 15:30   B.Markevičius, T.Puišys      
 10   Ugnius Lygnugaris 
 Adomas Bardauskas 
  21:5  21:8 [21']      
  [67] 16:20   M.Gedrimas, K.Sakalauskas    
 15         21:7  21:5 [16']    
 M.Gedrimas, K.Sakalauskas      
 2   Markas Gedrimas 
 Kipras Sakalauskas 
  ->    R.Barkauskas, D.Leonovič   3-a vieta
      [123] 10:00   M.Gedrimas, K.Sakalauskas
       M.Gedrimas, K.Sakalauskas   21:13  21:15 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas    
    [82] 17:35   D.Daugėla, J.Jatulis  
     D.Daugėla, J.Jatulis   23:21  20:22  21:9 [36']   5-a vieta
      [124] 10:00   D.Daugėla, J.Jatulis
     D.Krūminas, R.Krūminas     21:12  21:6 [21']
    [83] 17:35   B.Markevičius, T.Puišys  
     B.Markevičius, T.Puišys   21:18  21:12 [23']  
         
         
       J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas   7-a vieta
      [125] 10:25   J.Kazlauskas, K.Vilpišauskas
       D.Krūminas, R.Krūminas   21:10  21:17 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Krasauskas, D.Ausiejus    
   A.Krasauskas, D.Ausiejus   ->    
    [68] 16:45   A.Krasauskas, D.Ausiejus  
   N.Alijauskas, A.Jakštys     21:0 [1']  
   N.Alijauskas, A.Jakštys    
    ->     9-a vieta
      [84] 17:35   S.Bočys, M.Revinskas
        21:10  21:10 [21']
   S.Bočys, M.Revinskas    
   S.Bočys, M.Revinskas   ->    
    [69] 16:45   S.Bočys, M.Revinskas  
   U.Lygnugaris, A.Bardauskas     21:9  21:7 [22']  
   U.Lygnugaris, A.Bardauskas    
    ->    
         
       N.Alijauskas, A.Jakštys   11-a vieta
     
       U.Lygnugaris, A.Bardauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.