Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2020-09-12, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Jogailė Kelečiūtė 
 Viltė Paulauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kelečiūtė, V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [27] 13:35   J.Kelečiūtė, V.Paulauskaitė    
 9   Amelija Klimaitė 
 Mila Leonovič 
    21:6  21:6 [17']    
[12] 12:45   G.Vancevičiūtė, G.Velykytė      
 8   Goda Vancevičiūtė 
 Giedra Velykytė 
  21:14  21:16 [25']      
    [45] 14:50   J.Kelečiūtė, V.Paulauskaitė  
 5   Marija Rimkutė 
 Aistė Jarutytė 
      21:9  21:5 [20']  
[13] 12:45   M.Rimkutė, A.Jarutytė      
 12   Vesta Juodonytė 
 Rasuolė Vinciūnaitė 
  21:17  21:8 [25']      
  [28] 13:35   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 13         17:21  21:15  21:19 [44']    
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 4   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->       1-a vieta
      [118] 10:00   J.Kelečiūtė, V.Paulauskaitė
 3   Atėnė Peleckytė 
 Aina Ralytė 
        21:10  21:10 [24']
 A.Peleckytė, A.Ralytė      
 14       ->      
  [29] 14:00   A.Peleckytė, A.Ralytė    
 11   Skaistė Liutkutė 
 Marija Kolojanskaitė 
    21:5  21:13 [22']    
[14] 12:45   U.Gatelytė, N.Seniūnaitė      
 6   Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:19  21:19 [26']      
    [46] 14:50   A.Stankevičiūtė, T.Leonovič  
 7   Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
      21:13  21:5 [25']  
[15] 12:45   G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 10   Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
  22:20  21:17 [27']      
  [30] 14:00   A.Stankevičiūtė, T.Leonovič    
 15         21:2  21:2 [16']    
 A.Stankevičiūtė, T.Leonovič      
 2   Augustė Stankevičiūtė 
 Taja Leonovič 
  ->    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [119] 10:00   A.Peleckytė, A.Ralytė
       A.Peleckytė, A.Ralytė   19:21  21:17  21:18 [53']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vancevičiūtė, G.Velykytė    
    [47] 15:10   M.Rimkutė, A.Jarutytė  
     M.Rimkutė, A.Jarutytė   14:21  21:8  21:15 [30']   5-a vieta
      [120] 10:00   M.Rimkutė, A.Jarutytė
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė     21:11  21:10
    [48] 15:10   U.Gatelytė, N.Seniūnaitė  
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė   21:11  21:14 [22']  
         
         
       G.Vancevičiūtė, G.Velykytė   7-a vieta
      [121] 10:00   G.Vancevičiūtė, G.Velykytė
       G.Gedminaitė, M.Levickaitė   21:7  26:24 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Klimaitė, M.Leonovič    
   A.Klimaitė, M.Leonovič   ->    
    [31] 14:00   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė  
   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė     21:10  21:14 [27']  
   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė    
    ->     9-a vieta
      [49] 15:10   A.Mažulytė, U.Tiškutė
        22:20  21:11 [25']
   S.Liutkutė, M.Kolojanskaitė    
   S.Liutkutė, M.Kolojanskaitė   ->    
    [32] 14:00   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
   A.Mažulytė, U.Tiškutė     21:15  21:16 [21']  
   A.Mažulytė, U.Tiškutė    
    ->    
         
       A.Klimaitė, M.Leonovič   11-a vieta
     
       S.Liutkutė, M.Kolojanskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.