Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2020-09-12, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 16       ->      
  [101] 19:15   D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 9   Jurgis Jatulis 
 Goda Vancevičiūtė 
    21:1  21:7 [16']    
[91] 18:25   J.Jatulis, G.Vancevičiūtė      
 8   Domas Daugėla 
 Urtė Gatelytė 
  21:13  21:11 [22']      
    [107] 19:40   D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 5   Daniel Leonovič 
 Taja Leonovič 
      21:4  21:13 [20']  
[92] 18:25   D.Leonovič, T.Leonovič      
 12   Paulius Jarašiūnas 
 Gretė Velykytė 
  21:9  21:12 [22']      
  [102] 19:15   D.Leonovič, T.Leonovič    
 13         21:12  21:15 [23']    
 E.Jonkus, G.Vedrickaitė      
 4   Emilis Jonkus 
 Greta Vedrickaitė 
  ->       1-a vieta
      [112] 09:30   D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3   Rokas Lesinskas 
 Viltė Paulauskaitė 
        21:9  21:18 [27']
 R.Lesinskas, V.Paulauskaitė      
 14       ->      
  [103] 19:15   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė    
 11   Ugnius Lygnugaris 
 Dangė Lygnugarytė 
    21:10  21:9 [22']    
[93] 18:25   N.Tenikaitis, A.Peleckytė      
 6   Nojus Tenikaitis 
 Atėnė Peleckytė 
  21:5  21:8 [17']      
    [108] 19:40   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė  
 7   Jokūbas Kazlauskas 
 Nomeda Seniūnaitė 
      14:21  21:11  21:13 [37']  
[94] 18:25   M.Plauška, J.Šalnaitė      
 10   Martynas Plauška 
 Jorūnė Šalnaitė 
  21:11  21:13 [25']      
  [104] 19:15   M.Gedrimas, M.Sukackaitė    
 15         21:8  21:8 [20']    
 M.Gedrimas, M.Sukackaitė      
 2   Markas Gedrimas 
 Monika Sukackaitė 
  ->    D.Leonovič, T.Leonovič   3-a vieta
      [113] 09:30   M.Gedrimas, M.Sukackaitė
       M.Gedrimas, M.Sukackaitė   21:10  21:10 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Jatulis, G.Vancevičiūtė    
    [109] 19:40   J.Jatulis, G.Vancevičiūtė  
     E.Jonkus, G.Vedrickaitė   16:21  21:14  21:14 [31']   5-a vieta
      [114] 09:30   N.Tenikaitis, A.Peleckytė
     N.Tenikaitis, A.Peleckytė     21:14  21:18 [22']
    [110] 19:40   N.Tenikaitis, A.Peleckytė  
     M.Plauška, J.Šalnaitė   17:21  21:14  21:18 [37']  
         
         
       E.Jonkus, G.Vedrickaitė   7-a vieta
      [115] 09:30   M.Plauška, J.Šalnaitė
       M.Plauška, J.Šalnaitė   21:13  21:19 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Daugėla, U.Gatelytė    
   D.Daugėla, U.Gatelytė   ->    
    [105] 19:15   D.Daugėla, U.Gatelytė  
   P.Jarašiūnas, G.Velykytė     21:12  21:11 [8']  
   P.Jarašiūnas, G.Velykytė    
    ->     9-a vieta
      [111] 19:40   D.Daugėla, U.Gatelytė
        21:15  21:19 [19']
   U.Lygnugaris, D.Lygnugarytė    
   U.Lygnugaris, D.Lygnugarytė   ->    
    [106] 19:15   J.Kazlauskas, N.Seniūnaitė  
   J.Kazlauskas, N.Seniūnaitė     12:21  21:14  21:8 [29']  
   J.Kazlauskas, N.Seniūnaitė    
    ->    
         
       P.Jarašiūnas, G.Velykytė   11-a vieta
     
       U.Lygnugaris, D.Lygnugarytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.