Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1  Dominik Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [30] 11:55    D.Tankevič      
 17  Arnas Jarmalauskas      21:6  21:8 [14']      
[4] 10:30    P.Jarašiūnas        
 16  Paulius Jarašiūnas    21:17  21:11 [15']        
    [53] 13:25    D.Tankevič    
 9  Paulius Alijošius        21:6  21:3 [13']    
 P.Alijošius        
 24       ->        
  [31] 12:15    R.Krūminas      
 25         21:19  21:17 [23']      
 R.Krūminas        
 8  Rokas Krūminas    ->        
      [252] 14:25    D.Tankevič  
 5  Daniel Leonovič          21:13  21:14 [20']  
 D.Leonovič        
 28       ->        
  [32] 12:15    D.Leonovič      
 21  Naglis Turūta      21:3  21:3 [12']      
[15] 11:10    J.Altaravičius        
 12  Jogaila Altaravičius    21:10  21:10 [18']        
    [54] 13:25    N.Tenikaitis    
 13  Gustas Čekavičius        21:18  21:12 [20']    
[16] 11:10    G.Čekavičius        
 20  Joris Ivanauskas    21:14  21:6 [18']        
  [33] 12:15    N.Tenikaitis      
 29         21:9  21:6 [12']      
 N.Tenikaitis        
 4  Nojus Tenikaitis    ->         1-a vieta
        [277] 16:30    D.Tankevič
 3  Kipras Sakalauskas            21:11  19:21  21:18 [46']
 K.Sakalauskas        
 30       ->        
  [34] 12:15    K.Sakalauskas      
 19  Emanuelis Vnek      21:12  21:8 [15']      
[5] 10:30    R.Daugėla        
 14  Rokas Daugėla    21:18  21:19 [21']        
    [55] 13:45    K.Sakalauskas    
 11  Adomas Mažeika        21:18  21:5 [18']    
[17] 11:10    A.Mažeika        
 22  Tautvydas Stanaitis    21:4  21:3 [11']        
  [35] 12:15    D.Tankevič      
 27         21:15  21:14 [18']      
 D.Tankevič        
 6  Daniel Tankevič    ->        
      [253] 14:50    R.Lesinskas  
 7  Tautvydas Puišys          16:21  21:13  22:20 [34']  
 T.Puišys        
 26       ->        
  [36] 12:15    T.Puišys      
 23  Joris Jagminas      21:15  21:15 [19']      
[18] 11:10    J.Jagminas        
 10  Ugnius Lygnugaris    21:18  21:17 [19']        
    [56] 13:45    R.Lesinskas    
 15  Danielius Sukanka        21:5  21:14 [17']    
[6] 10:30    D.Ausiejus        
 18  Domantas Ausiejus    21:8  21:10 [11']      N.Tenikaitis   3-a vieta
  [37] 12:40    R.Lesinskas   [278] 16:30    N.Tenikaitis
 31         21:3  4:2 [7']    K.Sakalauskas   21:8  21:18 [18']
 R.Lesinskas        
 2  Rokas Lesinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Krūminas    
      [254] 14:50    D.Leonovič  
       D.Leonovič   21:3  21:4 [13']   5-a vieta
        [279] 16:30    D.Leonovič
       D.Tankevič     21:16  21:10 [19']
      [255] 14:50    T.Puišys  
       T.Puišys   21:19  21:10 [24']  
           
           
         R.Krūminas   7-a vieta
        [280] 16:30    D.Tankevič
         D.Tankevič   22:20  21:13 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Jarašiūnas      
    [57] 13:45    P.Jarašiūnas    
     P.Alijošius   21:17  21:16 [18']    
      [256] 14:50    P.Jarašiūnas  
     J.Altaravičius     21:16  21:18 [21']  
    [58] 13:45    G.Čekavičius    
     G.Čekavičius   23:21  21:13 [25']     9-a vieta
        [281] 16:30    P.Jarašiūnas
     R.Daugėla       17:21  21:14  21:17 [30']
    [59] 13:45    A.Mažeika    
     A.Mažeika   21:17  21:17 [19']    
      [257] 14:50    A.Mažeika  
     J.Jagminas     25:23  21:19 [22']  
    [60] 13:45    J.Jagminas    
     D.Ausiejus   ->    
           
         G.Čekavičius   11-a vieta
       
         J.Jagminas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Alijošius    
       
       J.Altaravičius   ->   13-a vieta
       
       R.Daugėla     ->
       
       D.Ausiejus   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Jarmalauskas      
   A.Jarmalauskas   ->      
     A.Jarmalauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [258] 14:50    J.Ivanauskas  
        22:20  15:21  21:11 [32']  
   N.Turūta      
   N.Turūta   ->      
    [38] 12:40    J.Ivanauskas    
   J.Ivanauskas     21:16  21:7 [18']    
   J.Ivanauskas      
    ->       17-a vieta
        [282] 16:30    J.Ivanauskas
          ->
   E.Vnek      
   E.Vnek   ->      
    [39] 12:40    E.Vnek    
   T.Stanaitis     21:15  21:12 [16']    
   T.Stanaitis      
    ->      
      [259] 15:15    E.Vnek  
        20:22  21:16  21:15 [28']  
   U.Lygnugaris      
   U.Lygnugaris   ->      
    [40] 12:40    U.Lygnugaris    
   D.Sukanka     22:20  21:14 [18']    
   D.Sukanka      
    ->    A.Jarmalauskas   19-a vieta
       
         U.Lygnugaris   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       N.Turūta   ->   21-a vieta
       
       T.Stanaitis     ->
       
       D.Sukanka   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Šeimų turnyras
2021-03-11 10:00 2021-03-11 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.