Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es), Data: 2020-08-15, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15 2020-08-15  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus      
 16       ->      
  [79] 14:45   A.Rimkus    
 9   Rolandas Žaldokas      21:16  21:9 [21']    
[69] 14:20   R.Žaldokas      
 8   Darius Kubilius    21:13  21:9 [12']      
    [91] 15:10   A.Rimkus  
 5   Edmundas Mackevičius        21:19  21:15 [40']  
[70] 14:20   E.Mackevičius      
 12   Paulius Žostautas    19:21  21:17  21:10 [45']      
  [80] 14:45   A.Umantas    
 13   Edgaras Plauška      17:21  21:13  21:8 [52']    
[71] 14:20   A.Umantas      
 4   Aurelijus Umantas    21:14  21:7 [23']       1-a vieta
      [104] 16:20   A.Rimkus
 3   Elmoras Adakauskas          13:21  21:19  21:16 [51']
 E.Adakauskas      
 14       ->      
  [81] 14:45   E.Adakauskas    
 11   Ramūnas Galvanauskas      21:12  21:11 [24']    
[72] 14:20   D.Kairys      
 6   Darius Kairys    21:19  21:13 [21']      
    [92] 15:35   E.Adakauskas  
 7   Steponas Januška        17:21  21:10  21:18 [38']  
[73] 14:20   S.Januška      
 10   Laimonas Bečalis    21:13  21:11 [21']      
  [82] 14:45   S.Eibukas    
 15         21:17  21:16 [6']    
 S.Eibukas      
 2   Saulius Eibukas    ->    A.Umantas   3-a vieta
      [105] 16:20   S.Eibukas
       S.Eibukas   21:8  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Žaldokas    
    [93] 15:35   E.Mackevičius  
     E.Mackevičius   21:18  21:19 [29']   5-a vieta
      [106] 16:20   D.Kairys
     D.Kairys     21:16  21:8 [21']
    [94] 15:35   D.Kairys  
     S.Januška   21:16  21:16 [25']  
         
         
       R.Žaldokas   7-a vieta
      [107] 16:20   S.Januška
       S.Januška   21:9  21:10 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius    
   D.Kubilius   ->    
    [95] 15:35   P.Žostautas  
   P.Žostautas     21:12  21:16 [29']  
  [83] 14:45   P.Žostautas    
   E.Plauška   21:18  21:10 [46']     9-a vieta
      [108] 16:20   L.Bečalis
        16:21  21:11  21:19 [37']
   R.Galvanauskas    
   R.Galvanauskas   ->    
    [96] 15:35   L.Bečalis  
   L.Bečalis     21:11  21:12 [20']  
   L.Bečalis    
    ->    
         
       D.Kubilius   11-a vieta
      [109] 16:20   R.Galvanauskas
       R.Galvanauskas   22:20  21:17 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Plauška  
     E.Plauška   ->   13-a vieta
       E.Plauška
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.