Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es), Data: 2020-08-15, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Povilonis 
 Kęstas Supronas 
21
19
12
21
21
23
 43'
18
21
16
21
 40'
88/105
-17
0
3
2 Romutis Juodsnukis 
 Žygimantas Slavickas 
19
21
21
12
23
21
 43'
13
21
21
17
21
18
 45'
118/110
8
2
1
3 Rokas Kinderevičius 
 Povilas Marčiukaitis 
21
18
21
16
 40'
21
13
17
21
18
21
 45'
98/89
9
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
21
13
18
21
21
11
 35'
21
11
21
7
 37'
102/63
39
2
1
2 Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
13
21
21
18
11
21
 35'
21
8
21
12
 21'
87/80
7
1
2
3 Mantas Šiupinys 
 Egidijus Serdikevičius 
11
21
7
21
 37'
8
21
12
21
 21'
38/84
-46
0
3



2020-08-15  
   1-a vieta
 2    Saulius Venslovas,  Vaidas Šmitas  
[61] 13:50   S.Venslovas, V.Šmitas
 3    Romutis Juodsnukis,  Žygimantas Slavickas   21:16  24:22 [35']
   



2020-08-15  
   3-a vieta
 4    Kęstutis Ikamas,  Augustinas Stankevičius  
[62] 13:50   R.Kinderevičius, P.Marčiukaitis
 5    Rokas Kinderevičius,  Povilas Marčiukaitis   21:14  11:21  21:16 [30']
   



2020-08-15  
   5-a vieta
 1    Kęstutis Povilonis,  Kęstas Supronas  
[63] 13:50   K.Povilonis, K.Supronas
 6    Mantas Šiupinys,  Egidijus Serdikevičius   21:15  21:12 [21']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.