Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Jorūnė Šalnaitė   Dėl 1-4 vietų    
[29] 11:50   J.Šalnaitė    
 8   Giedra Velykytė    21:3  21:1 [15']    
  [45] 13:15   J.Šalnaitė  
 5   Liepa Budrytė      21:4  21:11 [19']  
[30] 11:50   G.Vancevičiūtė    
 4   Goda Vancevičiūtė    21:7  21:8 [21']    1-a vieta
    [55] 13:55   J.Šalnaitė
 3   Greta Vedrickaitė        21:19  21:10 [30']
[31] 11:50   G.Vedrickaitė    
 6   Elžbieta Vilimaitė    21:4  21:5 [16']    
  [46] 13:15   G.Vedrickaitė  
 7   Domilė Rudminaitė      21:18  8:21  24:22 [44']  
[32] 11:50   T.Leonovič    
 2   Taja Leonovič    21:2  21:0 [16']    
     
     G.Vancevičiūtė  3-a vieta
  [56] 13:55   T.Leonovič
   T.Leonovič   21:13  21:13 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Velykytė    
  [47] 13:15   G.Velykytė  
   L.Budrytė   19:21  21:18  22:20 [42']  5-a vieta
   
   E.Vilimaitė     ->
  [48] 13:15   D.Rudminaitė  
   D.Rudminaitė   21:12  21:7 [19']  
       
       
     L.Budrytė  7-a vieta
   
     E.Vilimaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.