Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Audrius Lesinskas 
 Ieva Gaidė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Lesinskas, I.Gaidė      
 16       ->      
  [99] 16:30   J.Masaitis, V.Bubulytė    
 9   Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
    13:11  13:11 [21']    
[87] 16:00   J.Masaitis, V.Bubulytė      
 8   Julius Masaitis 
 Vaiva Bubulytė 
  11:3  11:7 [15']      
    [111] 17:00   R.Šileris, D.Lubė  
 5   Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
      15:13  15:7 [16']  
[88] 16:00   R.Šileris, D.Lubė      
 12   Renaldas Šileris 
 Diana Lubė 
  15:12  15:9 [16']      
  [100] 16:30   R.Šileris, D.Lubė    
 13   Laimis Fiodorovas 
 Ivija Baranauskaitė 
    11:8  13:11 [14']    
[89] 16:00   R.Lesinskas, S.Golubickaitė      
 4   Rokas Lesinskas 
 Samanta Golubickaitė 
  12:10  11:6 [16']       1-a vieta
      [123] 17:30   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
 3   Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
        15:8  15:12 [11']
 L.Supronas, D.Rutkauskaitė      
 14       ->      
  [101] 16:30   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 11   Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
    15:11  15:13 [17']    
[90] 16:15   A.Nareika, K.Nareikienė      
 6   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  11:8  13:11 [18']      
    [112] 17:00   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
 7   Martynas Povilaitis 
 Eglė San Sansches 
      15:8  15:13 [16']  
[91] 16:15   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 10   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  11:3  15:13 [26']      
  [102] 16:45   S.Stravinskas, G.Dapkuvienė    
 15         15:6  15:10 [16']    
 S.Stravinskas, G.Dapkuvienė      
 2   Salvijus Stravinskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->    J.Masaitis, V.Bubulytė   3-a vieta
      [124] 17:30   S.Stravinskas, G.Dapkuvienė
       S.Stravinskas, G.Dapkuvienė   13:11  8:11  11:9 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Lesinskas, I.Gaidė    
    [113] 17:00   R.Lesinskas, S.Golubickaitė  
     R.Lesinskas, S.Golubickaitė   15:9  15:5 [16']   5-a vieta
      [125] 17:30 
     A.Nareika, K.Nareikienė     ->
    [114] 17:15   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   11:5  13:11 [22']  
         
         
       A.Lesinskas, I.Gaidė   7-a vieta
     
       A.Nareika, K.Nareikienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė    
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė   ->    
    [115] 17:15   A.Mackevič (jr), V.Movšovič  
   A.Mackevič (jr), V.Movšovič     15:8  15:9 [16']  
  [103] 16:45   A.Mackevič (jr), V.Movšovič    
   L.Fiodorovas, I.Baranauskaitė   13:11  13:11 [20']     9-a vieta
      [126] 17:45 
        ->
   V.Golubevas, D.Nikitina    
   V.Golubevas, D.Nikitina   ->    
    [116] 17:15   V.Golubevas, D.Nikitina  
   M.Povilaitis, E.San Sansches     15:13  15:12 [19']  
   M.Povilaitis, E.San Sansches    
    ->    
         
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
      [127] 17:45   M.Povilaitis, E.San Sansches
       M.Povilaitis, E.San Sansches   14:12  14:12 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Fiodorovas, I.Baranauskaitė  
     L.Fiodorovas, I.Baranauskaitė   ->   13-a vieta
       L.Fiodorovas, I.Baranauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.