Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Vitalija Movšovič 
 Greta Vedrickaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič, G.Vedrickaitė      
 16       ->      
  [53] 14:30   V.Movšovič, G.Vedrickaitė    
 9   Jurgita Karalienė 
 Kristina Kisieliūtė 
    15:5  15:7 [15']    
[40] 14:00   J.Karalienė, K.Kisieliūtė      
 8  Laura Semėne 
 Simona Ašmenskaitė 
  15:12  15:8 [18']      
    [70] 15:15   V.Movšovič, G.Vedrickaitė  
 5   Irma Achalaja 
 Jūratė Krištaponienė 
      15:4  15:7 [14']  
 I.Achalaja, J.Krištaponienė      
 12       ->      
  [54] 14:45   A.Šimanskaitė, G.Rudokienė    
 13         15:1  15:11 [18']    
 A.Šimanskaitė, G.Rudokienė      
 4   Aldona Šimanskaitė 
 Gintarė Rudokienė 
  ->       1-a vieta
      [80] 15:45   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič
 3   Ivija Baranauskaitė 
 Natalija Baranauskienė 
        15:7  15:9 [18']
 I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė      
 14       ->      
  [55] 14:45   I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė    
 11         15:5  15:6 [19']    
 O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė      
 6   Oksana Radzevičienė 
 Viltė Radzevičiūtė 
  ->      
    [71] 15:15   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič  
 7   Jurgita Andriuškaitė 
 Justina Čėplaitė 
      15:10  15:3 [38']  
 J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė      
 10       ->      
  [56] 14:45   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič    
 15         15:6  15:5 [13']    
 M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič      
 2   Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Taja Leonovič 
  ->    A.Šimanskaitė, G.Rudokienė   3-a vieta
      [81] 15:45   I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė
       I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė   15:11  15:13 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Karalienė, K.Kisieliūtė    
    [72] 15:30   J.Karalienė, K.Kisieliūtė  
     I.Achalaja, J.Krištaponienė   11:7  11:9 [31']   5-a vieta
      [82] 15:45 
     O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė     ->
    [73] 15:30   O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė  
     J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė   11:9  9:11  11:9 [25']  
         
         
       I.Achalaja, J.Krištaponienė   7-a vieta
     
       J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Semėne, S.Ašmenskaitė    
   L.Semėne, S.Ašmenskaitė   ->    
     L.Semėne, S.Ašmenskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       L.Semėne, S.Ašmenskaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    MV    MD  
     Suaug C    VD  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D 
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.