Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Benas Bačkaitis ,   Laimonas Šiaulys   Dėl 1-4 vietų    
 B.Bačkaitis, L.Šiaulys    
 8       ->    
  [10] 10:55   R.Gylys, M.Janevičius  
 5   Gediminas Kazlauskas ,   Edvinas Krungolcas      11:4  11:3 [10']  
[4] 10:40   R.Gylys, M.Janevičius    
 4   Ramūnas Gylys ,   Mantas Janevičius    11:2  11:6 [22']    1-a vieta
    [14] 11:10   R.Gylys, M.Janevičius
 3   Kęstutis Ikamas ,   Paulius Ikamas        11:9  11:7 [14']
[5] 10:40   K.Ikamas, P.Ikamas    
 6   Justas Vazalis ,   Jonas Lekšas    11:4  11:3 [25']    
  [11] 11:10   K.Ikamas, P.Ikamas  
 7         13:11  11:6 [17']  
 E.Liubinavičius, E.Liubinavičius    
 2   Egidijus Liubinavičius ,   Eivys Liubinavičius    ->    
     
     B.Bačkaitis, L.Šiaulys  3-a vieta
  [15] 11:25   E.Liubinavičius, E.Liubinavičius
   E.Liubinavičius, E.Liubinavičius   11:9  12:10 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   G.Kazlauskas, E.Krungolcas  
   G.Kazlauskas, E.Krungolcas   ->  5-a vieta
    [16] 11:25   G.Kazlauskas, E.Krungolcas
   J.Vazalis, J.Lekšas     11:5  11:0 [12']
   J.Vazalis, J.Lekšas  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.