Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13), Data: 2019-11-09, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Dangė Lygnugarytė    Dėl 1-16 vietos        
 D.Lygnugarytė        
 32       ->        
  [11] 10:40   D.Lygnugarytė      
 17   Dominyka Norgailaitė      21:7  21:6 [17']      
[1] 10:00   R.Vidzėnaitė        
 16   Rusnė Vidzėnaitė    21:10  21:19 [19']        
    [21] 11:50   D.Lygnugarytė    
 9   Astrėja Nutautaitė        21:8  21:14 [21']    
[2] 10:00   A.Nutautaitė        
 24   Gretė Velykytė    21:5  21:12 [14']        
  [12] 10:40   A.Jarutytė      
 25   Mėta Kibildaitė      21:14  21:9 [21']      
[3] 10:00   A.Jarutytė        
 8   Aistė Jarutytė    21:7  21:6 [16']        
      [33] 12:55   D.Lygnugarytė  
 5   Nomeda Seniūnaitė          21:11  21:7 [22']  
 N.Seniūnaitė        
 28       ->        
  [13] 11:05   N.Seniūnaitė      
 21   Marija Kolojanskaitė      21:8  21:4 [16']      
[4] 10:00   G.Gedminaitė        
 12   Gustė Gedminaitė    21:14  21:9 [20']        
    [22] 11:50   N.Seniūnaitė    
 13   Goda Vancevičiūtė        18:21  21:11  21:15 [36']    
[5] 10:20   G.Vancevičiūtė        
 20   Urtė Mackevičiūtė    21:6  21:2 [18']        
  [14] 11:05   A.Ramaneckaitė      
 29         21:14  17:21  21:16 [41']      
 A.Ramaneckaitė        
 4   Aurelija Ramaneckaitė    ->         1-a vieta
        [43] 14:05   L.Aleknavičiūtė
 3   Atėnė Peleckytė            21:15  17:21  21:18 [44']
 A.Peleckytė        
 30       ->        
  [15] 11:05   A.Peleckytė      
 19   Emilija Elzbergaitė      21:8  21:8 [19']      
[6] 10:20   U.Gatelytė        
 14   Urtė Gatelytė    21:11  21:9 [18']        
    [23] 12:10   A.Peleckytė    
 11   Elija Dindaitė        22:20  19:21  21:15 [46']    
[7] 10:20   E.Dindaitė        
 22   Giedra Velykytė    21:7  21:12 [17']        
  [16] 11:05   M.Rimkutė      
 27         21:10  21:14 [21']      
 M.Rimkutė        
 6   Marija Rimkutė    ->        
      [34] 12:55   L.Aleknavičiūtė  
 7   Elzė Dindaitė          21:14  21:14 [28']  
[8] 10:20   E.Dindaitė        
 26   Marija Zinčenko    21:18  21:13 [26']        
  [17] 11:25   M.Levickaitė      
 23   Viltė Žakaitytė      21:16  21:16 [25']      
[9] 10:40   M.Levickaitė        
 10   Meida Levickaitė    21:7  21:5 [18']        
    [24] 12:10   L.Aleknavičiūtė    
 15   Viktorija Bernotaitė        21:4  21:9 [20']    
[10] 10:40   V.Bernotaitė        
 18   Ieva Paškevičiūtė    21:10  23:21 [26']      N.Seniūnaitė   3-a vieta
  [18] 11:25   L.Aleknavičiūtė   [44] 14:05   A.Peleckytė
 31         21:11  21:5 [20']    A.Peleckytė   21:11  21:14 [25']
 L.Aleknavičiūtė        
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Jarutytė    
      [35] 13:20   A.Ramaneckaitė  
       A.Ramaneckaitė   21:16  21:14 [23']   5-a vieta
        [45] 14:05   M.Rimkutė
       M.Rimkutė     21:13  21:19 [27']
      [36] 13:20   M.Rimkutė  
       M.Levickaitė   21:11  21:14 [20']  
           
           
         A.Jarutytė   7-a vieta
        [46] 14:05   A.Jarutytė
         M.Levickaitė   21:14  21:15 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Vidzėnaitė      
    [25] 12:10   A.Nutautaitė    
     A.Nutautaitė   21:13  21:12 [19']    
      [37] 13:20   G.Vancevičiūtė  
     G.Gedminaitė     22:20  21:12 [25']  
    [26] 12:10   G.Vancevičiūtė    
     G.Vancevičiūtė   21:2  21:4 [19']     9-a vieta
        [47] 14:25   G.Vancevičiūtė
     U.Gatelytė       21:12  21:12 [22']
    [27] 12:35   E.Dindaitė    
     E.Dindaitė   21:13  21:16 [22']    
      [38] 13:20   E.Dindaitė  
     E.Dindaitė     21:18  21:18 [25']  
    [28] 12:35   E.Dindaitė    
     V.Bernotaitė   18:21  21:14  21:15 [36']    
           
         A.Nutautaitė   11-a vieta
        [48] 14:25   A.Nutautaitė
         E.Dindaitė   21:14  21:17 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Vidzėnaitė    
      [39] 13:40   R.Vidzėnaitė  
       G.Gedminaitė   21:13  18:21  21:14 [33']   13-a vieta
        [49] 14:25   U.Gatelytė
       U.Gatelytė     21:8  21:14 [20']
      [40] 13:40   U.Gatelytė  
       V.Bernotaitė   21:13  21:6 [18']  
           
           
         G.Gedminaitė   15-a vieta
        [50] 14:25   V.Bernotaitė
    Dėl 17-32 vietos      V.Bernotaitė   21:15  21:9 [23']
         
   D.Norgailaitė      
   D.Norgailaitė   ->      
    [29] 12:35   D.Norgailaitė    
   G.Velykytė     24:22  21:7 [21']    
  [19] 11:25   G.Velykytė      
   M.Kibildaitė   20:22  21:13  21:11 [34']      
      [41] 13:40   D.Norgailaitė  
        19:21  21:15  21:4 [23']  
   M.Kolojanskaitė      
   M.Kolojanskaitė   ->      
    [30] 12:35   M.Kolojanskaitė    
   U.Mackevičiūtė     21:18  21:9 [23']    
   U.Mackevičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [51] 14:50   G.Velykytė
          21:12  21:8 [16']
   E.Elzbergaitė      
   E.Elzbergaitė   ->      
    [31] 12:55   G.Velykytė    
   G.Velykytė     21:12  19:21  21:16 [34']    
   G.Velykytė      
    ->      
      [42] 13:40   G.Velykytė  
   M.Zinčenko       21:11  21:10 [17']  
  [20] 11:25   M.Zinčenko      
   V.Žakaitytė   21:11  21:16 [23']      
    [32] 12:55   M.Zinčenko    
   I.Paškevičiūtė     21:14  21:18 [21']    
   I.Paškevičiūtė      
    ->    M.Kolojanskaitė   19-a vieta
       
         M.Zinčenko   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Velykytė    
       
       U.Mackevičiūtė   ->   21-a vieta
       
       E.Elzbergaitė     ->
       
       I.Paškevičiūtė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     M.Kibildaitė    
     M.Kibildaitė   ->    
       M.Kibildaitė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       V.Žakaitytė  
     V.Žakaitytė     ->  
     V.Žakaitytė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.