Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Milda Lekšaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Lekšaitė      
 16       ->      
  [9] 10:20   M.Lekšaitė    
 9   Jorė Kavaliauskaitė      21:14  21:11 [18']    
[1] 10:00   M.Rimkutė      
 8   Marija Rimkutė    21:17  15:21  21:18 [49']      
    [19] 11:30   M.Lekšaitė  
 5   Greta Vedrickaitė        21:7  21:15 [23']  
[2] 10:00   G.Vedrickaitė      
 12   Eglė Smilginaitė    21:7  21:11 [13']      
  [8] 10:20   L.Aleknavičiūtė    
 13         21:18  7:21  21:15 [34']    
 L.Aleknavičiūtė      
 4   Liepa Aleknavičiūtė    ->       1-a vieta
      [30] 12:15   M.Lekšaitė
 3   Dangė Lygnugarytė          23:21  21:18 [30']
 D.Lygnugarytė      
 14       ->      
  [10] 10:40   D.Lygnugarytė    
 11   Elija Dindaitė      21:18  21:14 [25']    
[3] 10:00   A.Peleckytė      
 6   Atėnė Peleckytė    21:15  21:10 [14']      
    [20] 11:30   J.Šalnaitė  
 7   Justė Linkutė        21:14  21:11 [28']  
[4] 10:00   J.Linkutė      
 10   Aistė Jarutytė    21:18  21:12 [18']      
  [11] 10:40   J.Šalnaitė    
 15         21:18  21:10 [24']    
 J.Šalnaitė      
 2   Jorūnė Šalnaitė    ->    L.Aleknavičiūtė   3-a vieta
      [31] 12:15   L.Aleknavičiūtė
       D.Lygnugarytė   21:18  21:11 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Rimkutė    
    [21] 11:30   G.Vedrickaitė  
     G.Vedrickaitė   21:23  21:18  21:16 [37']   5-a vieta
      [32] 12:40   A.Peleckytė
     A.Peleckytė     21:13  21:19 [26']
    [22] 11:30   A.Peleckytė  
     J.Linkutė   17:21  21:12  21:15 [35']  
         
         
       M.Rimkutė   7-a vieta
      [33] 12:40   M.Rimkutė
       J.Linkutė   21:19  21:9 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kavaliauskaitė    
   J.Kavaliauskaitė   ->    
    [12] 10:40   J.Kavaliauskaitė  
   E.Smilginaitė     25:23  22:20 [23']  
   E.Smilginaitė    
    ->     9-a vieta
      [23] 11:50   J.Kavaliauskaitė
        25:23  21:23  21:19 [41']
   E.Dindaitė    
   E.Dindaitė   ->    
    [13] 10:40   A.Jarutytė  
   A.Jarutytė     21:18  21:14 [25']  
   A.Jarutytė    
    ->    
         
       E.Smilginaitė   11-a vieta
      [24] 11:50   E.Smilginaitė
       E.Dindaitė   21:14  21:17 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.