Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR, Data: 2020-10-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ugnius Lygnugaris  
0
1
0
1
0/2
-2
0
3
2 Kajus Ragaliauskas  
1
0
21
1
21
3
 9'
43/4
39
2
1
3 Faustas Sabūnas  
1
0
1
21
3
21
 9'
5/42
-37
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kostas Kudirka  
21
11
21
6
 14'
42/17
25
1
1
2 Aleksandras Kriauza  
11
21
6
21
 14'
17/42
-25
0
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ignas Martyšius  
21
15
21
7
 14'
42/22
20
1
1
2 Laurynas Bubulis  
15
21
7
21
 14'
22/42
-20
0
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tadas Rimkus  
21
6
21
6
 15'
42/12
30
1
1
2 Albertas Bašys  
6
21
6
21
 15'
12/42
-30
0
2



2020-10-10 2020-10-10  
 2    Kostas Kudirka  Dėl 1 vietos  
[19] 12:10   K.Kudirka  
 5    Kajus Ragaliauskas   6:21  21:6  21:16 [26']  1-a vieta
  [35] 13:50   I.Martyšius
 4    Tadas Rimkus     21:15  21:17 [28']
[20] 12:10   I.Martyšius  
 3    Ignas Martyšius   21:16  21:12 [22']  
     
   Dėl 3 vietos  
   K.Ragaliauskas  3-a vieta
  [36] 13:50   T.Rimkus
   T.Rimkus   21:7  23:21 [17']
     



2020-10-10 2020-10-10  
 6    Aleksandras Kriauza  Dėl 5 vietos  
[21] 12:35   A.Kriauza  
 9    Faustas Sabūnas   22:20  21:12 [23']  5-a vieta
  [37] 14:15   L.Bubulis
 8    Albertas Bašys     21:7  21:11 [15']
[22] 12:35   L.Bubulis  
 7    Laurynas Bubulis   18:21  21:9  21:13 [28']  
     
   Dėl 7 vietos  
   F.Sabūnas  7-a vieta
  [38] 14:15   A.Bašys
   A.Bašys   21:14  21:9 [16']
     



2020-10-10 2020-10-10  
 1    Ugnius Lygnugaris  Dėl 9 vietos  
[23] 12:35   U.Lygnugaris  
 10     ->  9-a vieta
  [39] 14:15 
 11       ->
[24] 12:35   
 12     ->  
     
   Dėl 11 vietos  
   11-a vieta
  [40] 14:15 
    ->
     



2020-10-10 2020-10-10  
 13    Dėl 13 vietos  
[25] 13:00   
 14     ->  13-a vieta
  [41] 14:40 
 15       ->
[26] 13:00   
 16     ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
  [42] 14:40 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.