Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2020-10-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:56
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:56
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:56
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:56
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:56
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:56
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1    
 Ieva Ketvirtienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 ., I.Ketvirtienė      
 16       ->      
  [59] 13:30    ., I.Ketvirtienė    
 9   Shoni Shvartzman 
 Martyna Starkutė 
    21:11  21:16 [17']    
[49] 13:00    S.Shvartzman, M.Starkutė      
 8   Arina Chilo    22:20  14:21  21:17 [29']      
    [70] 14:00    ., I.Ketvirtienė  
 5   Elizabet Beržanskytė 
 Ayla Huser 
      21:15  24:22 [19']  
 E.Beržanskytė, A.Huser      
 12       ->      
  [60] 13:30   E.Beržanskytė, A.Huser    
 13         21:17  14:21  21:17 [31']    
 J.Metra      
 4   Janis Metra    ->       1-a vieta
      [82] 15:00    ., I.Ketvirtienė
 3    
 Lev Barinov 
        21:19  21:14 [19']
 ., L.Barinov      
 14       ->      
  [61] 13:30    I.Giedraitytė, M.Rogalski    
 11   Ieva Giedraitytė 
 Michal Rogalski 
    15:21  21:12  21:15 [23']    
[50] 13:00    I.Giedraitytė, M.Rogalski      
 6    
 Elena Prus 
  21:14  21:11 [17']      
    [71] 14:00    I.Giedraitytė, M.Rogalski  
 7    
 Marek Aubus 
      21:9  21:19 [12']  
[51] 13:00    ., M.Aubus      
 10   Clara Lassaux 
 Adrien Slegers 
  21:13  21:11 [17']      
  [62] 13:30    ., M.Aubus    
 15         21:17  21:11 [17']    
 J.Kudrjavtsev, S.Girulis      
 2   Jevgeni Kudrjavtsev 
 Saulius Girulis 
  ->    E.Beržanskytė, A.Huser   3-a vieta
      [83] 15:00   E.Beržanskytė, A.Huser
      , M.Aubus   19:21  21:19  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Shvartzman, M.Starkutė    
    [72] 14:00    J.Metra  
     J.Metra   21:13  21:10 [15']   5-a vieta
      [84] 15:00    J.Metra
    , L.Barinov     19:21  21:17  21:18 [27']
    [73] 14:30    ., L.Barinov  
     J.Kudrjavtsev, S.Girulis   11:21  21:12  21:17 [28']  
         
         
       S.Shvartzman, M.Starkutė   7-a vieta
      [85] 15:00    J.Kudrjavtsev, S.Girulis
       J.Kudrjavtsev, S.Girulis   21:13  21:12 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Chilo    
   A.Chilo   ->    
     A.Chilo  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [86] 15:00    ., E.Prus
        21:17  17:21  21:18 [29']
   ., E.Prus    
  , E.Prus   ->    
    [74] 14:30    ., E.Prus  
   C.Lassaux, A.Slegers     21:17  28:26 [20']  
   C.Lassaux, A.Slegers    
    ->    
         
        11-a vieta
       C.Lassaux, A.Slegers
       C.Lassaux, A.Slegers   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.