Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras "Šventės Prienuose", Data: 2019-12-28, Vieta: Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28 2019-12-28  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 16       ->      
  [49] 15:05   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 9   Darius Mieliauskas 
 Toma Petraškaitė 
    21:14  21:6 [18']    
[41] 14:15   M.Augustaitis, M.Gumbrevičiūtė      
 8   Marius Augustaitis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:8  18:21  21:10 [26']      
    [59] 16:00   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 5   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
      20:22  21:16  21:10 [39']  
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 12       ->      
  [50] 15:05   Ą.Barkauskas, G.Trakymaitė    
 13         21:13  21:18 [19']    
 Ą.Barkauskas, G.Trakymaitė      
 4   Ąžuolas Barkauskas 
 Gerda Trakymaitė 
  ->       1-a vieta
      [69] 17:20   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 3   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
        25:23  21:13 [26']
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [51] 15:05   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11   Ramūnas Ražanauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    21:16  21:7 [20']    
[42] 14:15   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 6   Julius Masaitis 
 Diana Lubė 
  21:18  21:19 [24']      
    [60] 16:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
 7   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
      21:11  20:22  21:10 [38']  
[43] 14:15   G.Fridricas, E.Keturakytė      
 10   Laimis Fiodorovas 
 Diana Valantinaitė 
  21:16  21:19 [21']      
  [52] 15:05   V.Pilvinis, G.Dapkuvienė    
 15         21:12  21:13 [20']    
 V.Pilvinis, G.Dapkuvienė      
 2   Vidas Pilvinis 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->    Ą.Barkauskas, G.Trakymaitė   3-a vieta
      [70] 17:20   V.Pilvinis, G.Dapkuvienė
       V.Pilvinis, G.Dapkuvienė   11:21  21:16  21:19 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Augustaitis, M.Gumbrevičiūtė    
    [61] 16:25   M.Augustaitis, M.Gumbrevičiūtė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   21:14  21:11 [17']   5-a vieta
      [71] 17:20   G.Fridricas, E.Keturakytė
     R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė     21:17  21:14 [21']
    [62] 16:25   G.Fridricas, E.Keturakytė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė   21:12  19:21  21:14 [35']  
         
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [72] 17:20   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė
       R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   15:21  21:13  21:15 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Mieliauskas, T.Petraškaitė    
   D.Mieliauskas, T.Petraškaitė   ->    
     D.Mieliauskas, T.Petraškaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [63] 16:25   J.Masaitis, D.Lubė
        21:11  21:6 [16']
   J.Masaitis, D.Lubė    
   J.Masaitis, D.Lubė   ->    
    [53] 15:35   J.Masaitis, D.Lubė  
   L.Fiodorovas, D.Valantinaitė     21:14  21:12 [16']  
   L.Fiodorovas, D.Valantinaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Fiodorovas, D.Valantinaitė
       L.Fiodorovas, D.Valantinaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.