Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Estonian U17 International 2019, Data: 2019-12-05, Vieta: A.Le Coq Sport Hall, Tartu   
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 42, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-05 2019-12-05 2019-12-06 2019-12-06 2019-12-07 2019-12-08  
 1   Jerome Pauquet    Dėl 1-32 vietos          
 J.Pauquet          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [12] 16:30    P.Rajamägi        
 33   Paul kristjan Rajamägi      ->        
 P.Rajamägi          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [59] 15:00    R.Schmalz      
 17   Robin Schmalz        21:9  21:6 [16']      
 R.Schmalz          
 48       ->          
  [36] 18:00    R.Schmalz        
 49   Enriko Õunapuu      21:5  21:10 [16']        
[9] 16:30    A.Alferov          
 16   Alexey Alferov    21:8  21:13 [19']       Dėl 1-4 vietos    
      [83] 18:00    R.Schmalz    
 9   Steven Pärnasalu          21:11  22:20 [20']    
 S.Pärnasalu          
 56       ->          
  [33] 18:00    S.Pärnasalu        
 41   Marwen Debeche      21:19  21:19 [21']        
 M.Debeche          
 24       ->          
    [60] 15:00    S.Pärnasalu      
 25   Alexander Pilon        21:16  21:12 [17']      
 A.Pilon          
 40       ->          
  [41] 18:30    T.Värv        
 57   Tregert Gustav Värv      ->        
[17] 17:00    T.Värv          
 8   Alens Zandovskis    16:21  21:3  21:18 [31']         Dėl 1-2 vietos  
        [98] 15:30    M.Kirisma  
 5   Mario Kirisma            21:15  21:14 [21']  
 M.Kirisma          
 60       ->          
  [34] 18:00    M.Kirisma        
 37   Vadim Vasilev      21:15  14:21  21:14 [33']        
 V.Vasilev          
 28       ->          
    [61] 15:00    M.Kirisma      
 21   Kristjan Orrin        21:13  21:12 [19']      
 K.Orrin          
 44       ->          
  [42] 18:30   G.Petrov        
 53   Georgii Petrov      21:12  21:13 [28']        
[21] 17:10   G.Petrov          
 12   Davis Strazdins    21:7  21:13 [17']          
      [84] 18:05    M.Kirisma    
 13   Oskar Männik          21:13  14:21  21:17 [33']    
 O.Männik          
 52       ->          
  [35] 18:00    O.Männik        
 45   Ivan Samulenkov      21:19  21:16 [20']        
[10] 16:30    I.Samulenkov          
 20   Kaur Krusberg    ->          
    [62] 15:00    O.Männik      
 29   Martin Vendt        21:19  21:17 [30']      
 M.Vendt          
 36       ->          
  [43] 18:30    K.Alferov        
 61   Ruben Tikerperi      21:7  21:9 [12']        
[18] 17:00    K.Alferov          
 4   Konstantin Alferov    21:3  21:4 [12']           1-a vieta
          [106] 10:30    M.Kirisma
 3   Egor Smirnov              21:16  21:18 [23']
[22] 17:10   E.Smirnov          
 62   Pauls Rozenvalds    21:3  21:7 [17']          
  [44] 18:30    E.Smirnov        
 35         21:5  21:7 [17']        
 C.Mustonen          
 30   Carl Mustonen    ->          
    [63] 15:30    E.Smirnov      
 19   Dmitriy Koltsov        21:7  15:21  21:17 [37']      
[11] 16:30    A.Berik          
 46   Anton Berik    21:16  21:19 [21']          
  [37] 18:10   V.Reva        
 51         21:8  21:6 [21']        
 V.Reva          
 14   Vitaliy Reva    ->          
      [85] 18:05    E.Smirnov    
 11   Richard Jin          21:14  21:7 [22']    
[19] 17:00    E.Peresetskii          
 54   Egor Peresetskii    ->          
  [40] 18:10   E.Peresetskii        
 43         21:13  21:17 [26']        
 M.Aolaid          
 22   Märt Aolaid    ->          
    [64] 15:35    A.Rico      
 27           22:20  15:21  21:17 [43']      
 A.Rico          
 38   Aurelio Rico    ->          
  [38] 18:10   A.Rico        
 59         16:21  22:20  21:19 [52']        
 R.Zirk          
 6   Rannar Zirk    ->          
        [97] 15:30    E.Smirnov  
 7   Chris Robin Talts            16:21  21:12  21:16 [38']  
[23] 17:10   K.Linell          
 58   Kim Linell    21:11  21:15 [25']          
  [45] 18:40    A.Irpola        
 39         21:13  21:11 [22']        
 A.Irpola          
 26   Andre Irpola    ->          
    [65] 15:35    A.Irpola      
 23           21:11  21:10 [19']      
 A.Müürsepp          
 42   Art richard Müürsepp    ->          
  [39] 18:10   Y.Feltes        
 55         21:8  21:3 [21']        
 Y.Feltes          
 10   Yannick Feltes    ->          
      [86] 18:10    T.Kilk    
 15   Mihkel mart Liim          21:5  21:19 [22']    
[24] 17:10   A.Barashko          
 50   Arsenii Barashko    21:17  13:21  21:16 [43']        R.Schmalz   3-a vieta
  [46] 18:40   D.Lanin    
 47         21:18  21:17 [29']      T.Kilk   ->
 D.Lanin          
 18   Dmitry Lanin    ->          
    [66] 15:40    T.Kilk      
 31           21:8  21:8 [15']      
 G.Rämmal          
 34   Gregor Rämmal    ->          
  [20] 17:00    T.Kilk        
 63         21:10  21:12 [18']        
 T.Kilk          
 2   Tauri Kilk    ->       Dėl 5-8 vietos    
         S.Pärnasalu    
         
         O.Männik   ->   5-a vieta
         
         A.Rico     ->
         
         A.Irpola   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       P.Rajamägi      
         
       T.Värv   ->    
         
       G.Petrov     ->  
         
       K.Alferov   ->     9-a vieta
         
       V.Reva       ->
         
       E.Peresetskii   ->    
         
       Y.Feltes     ->  
         
       D.Lanin   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     J.Pauquet        
         
     A.Alferov   ->      
         
     M.Debeche     ->    
         
     A.Pilon   ->      
         
     V.Vasilev       ->  
         
     K.Orrin   ->      
         
     I.Samulenkov     ->    
         
     M.Vendt   ->       17-a vieta
         
     C.Mustonen         ->
         
     A.Berik   ->      
         
     M.Aolaid     ->    
         
     R.Zirk   ->      
         
     K.Linell       ->  
         
     A.Müürsepp   ->      
         
     A.Barashko     ->    
         
     G.Rämmal   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
         
    ->        
         
      ->      
         
   E.Õunapuu   ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
   A.Zandovskis   ->        
         
          ->  
         
    ->        
         
      ->      
         
   D.Strazdins   ->        
         
        ->    
         
   K.Krusberg   ->        
         
      ->      
         
   R.Tikerperi   ->         33-a vieta
         
   P.Rozenvalds           ->
         
    ->        
         
   D.Koltsov     ->      
         
    ->        
         
   R.Jin       ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
   C.Talts         ->  
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
   M.Liim       ->    
         
    ->       35-a vieta
     
      ->     ->
         
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.