Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Estonian U17 International 2019, Data: 2019-12-05, Vieta: A.Le Coq Sport Hall, Tartu   
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-05 2019-12-06 2019-12-07 2019-12-08  
 1   Mario Kirisma 
 Robin Schmalz 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Kirisma, R.Schmalz      
 16       ->      
  [75] 17:00    M.Kirisma, R.Schmalz    
 9   Arsenii Barashko 
 Dmitriy Koltsov 
    21:12  21:12 [18']    
[58] 19:40    A.Barashko, D.Koltsov      
 8   Anton Berik 
 Kristjan Orrin 
  21:18  21:18 [19']      
    [102] 16:30    E.Smirnov, V.Vasilev  
 5   Marwen Debeche 
 Aurelio Rico 
      24:22  16:21  21:14 [35']  
[55] 19:30    G.Petrov, I.Samulenkov      
 12   Georgii Petrov 
 Ivan Samulenkov 
  21:13  21:19 [20']      
  [76] 17:00    E.Smirnov, V.Vasilev    
 13   Yannick Feltes 
 Andre Irpola 
    21:17  21:17 [23']    
[57] 19:40    E.Smirnov, V.Vasilev      
 4   Egor Smirnov 
 Vadim Vasilev 
  21:9  21:16 [19']       1-a vieta
      [108] 11:30    E.Smirnov, V.Vasilev
 3   Davis Strazdins 
 Alens Zandovskis 
        21:15  21:14 [21']
[54] 19:30    A.Alferov, K.Alferov      
 14   Alexey Alferov 
 Konstantin Alferov 
  22:20  21:19 [22']      
  [77] 17:00    D.Lanin, E.Peresetskii    
 11   Dmitry Lanin 
 Egor Peresetskii 
    21:15  12:21  21:19 [32']    
[56] 19:40    D.Lanin, E.Peresetskii      
 6   Kim Linell 
 Carl Mustonen 
  21:19  21:14 [20']      
    [101] 16:30    O.Männik, R.Zirk  
 7           27:25  21:18 [26']  
19:40   C.Talts, T.Värv      
 10   Chris Robin Talts 
 Tregert Gustav Värv 
  ->      
  [78] 17:00    O.Männik, R.Zirk    
 15         21:13  21:12 [18']    
 O.Männik, R.Zirk      
 2   Oskar Männik 
 Rannar Zirk 
  ->    M.Kirisma, R.Schmalz   3-a vieta
     
       D.Lanin, E.Peresetskii   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Barashko, D.Koltsov    
     
     G.Petrov, I.Samulenkov   ->   5-a vieta
     
     A.Alferov, K.Alferov     ->
     
     C.Talts, T.Värv   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   A.Berik, K.Orrin   ->    
     
   M.Debeche, A.Rico     ->  
     
   Y.Feltes, A.Irpola   ->     9-a vieta
     
   D.Strazdins, A.Zandovskis       ->
     
   K.Linell, C.Mustonen   ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.