Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Estonian U17 International 2019, Data: 2019-12-05, Vieta: A.Le Coq Sport Hall, Tartu   
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-05 2019-12-06 2019-12-07 2019-12-08  
 1   Catlyn Kruus 
 Ramona Üprus 
  Dėl 1-8 vietos      
 C.Kruus, R.Üprus      
 16       ->      
  [79] 17:30    P.Buhrova, M.Stoliarenko    
 9   Elisaveta Berik 
 Kerttu Voore 
    21:14  21:18 [26']    
[47] 18:40    P.Buhrova, M.Stoliarenko      
 8   Polina Buhrova 
 Mariia Stoliarenko  
  21:10  21:9 [17']      
    [99] 16:00    P.Buhrova, M.Stoliarenko  
 5   Emili Pärsim 
 Marelle Salu 
      21:13  21:16 [20']  
[52] 19:00    V.Kramarenko, A.Umerenkova      
 12   Vera Kramarenko 
 Anastasia Umerenkova 
  21:11  21:16 [22']      
  [80] 17:30    V.Kramarenko, A.Umerenkova    
 13   Andra Mai Hoop 
 Johanna Violet Meier 
    11:1 [4']    
[53] 19:10    A.Hoop, J.Meier      
 4   Arina Babre 
 Arta Priedniece 
  21:18  21:23  21:12 [38']       1-a vieta
      [107] 11:00    P.Buhrova, M.Stoliarenko
 3   Malin Mustonen 
 Rebecka Näslund 
        21:18  21:19 [25']
[48] 18:40    M.Mustonen, R.Näslund      
 14   Kadi Ilves 
 Marta Emili Teller 
  21:7  21:14 [18']      
  [81] 17:35    D.Kharlampovich, G.Lisochkina    
 11   Beatriz Monteiro 
 Beatriz Roberto 
    21:17  21:14 [21']    
[49] 19:00    D.Kharlampovich, G.Lisochkina      
 6   Daria Kharlampovich 
 Galina Lisochkina 
  21:16  21:10 [21']      
    [100] 16:00    V.Isakova, A.Kirillova  
 7   Adele Metsniit 
 Eliise Siimann 
      21:17  21:15 [21']  
[50] 19:00   V.Isaeva, M.Kuptcova      
 10   Valeriya Isaeva 
 Mariia Kuptcova 
  21:12  21:7 [22']      
  [82] 17:40    V.Isakova, A.Kirillova    
 15   Valeriya Isakova 
 Anna Kirillova 
    21:14  21:16 [22']    
[51] 19:00    V.Isakova, A.Kirillova      
 2   Anna Kupca 
 Annija Rulle-Titava 
  21:18  21:16 [24']    V.Kramarenko, A.Umerenkova   3-a vieta
     
       D.Kharlampovich, G.Lisochkina   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     C.Kruus, R.Üprus    
     
     A.Hoop, J.Meier   ->   5-a vieta
     
     M.Mustonen, R.Näslund     ->
     
     V.Isaeva, M.Kuptcova   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   E.Berik, K.Voore   ->    
     
   E.Pärsim, M.Salu     ->  
     
   A.Babre, A.Priedniece   ->     9-a vieta
     
   K.Ilves, M.Teller       ->
     
   B.Monteiro, B.Roberto   ->    
     
   A.Metsniit, E.Siimann     ->  
     
   A.Kupca, A.Rulle-Titava   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.