Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2020, Data: 2020-10-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-24 2020-10-24 2020-10-24 2020-10-25 2020-10-25  
 1   Daniel Franco    Dėl 1-16 vietos        
 D.Franco        
 32       ->        
  [3] 10:00   Ą.Barkauskas      
 17   Ąžuolas Barkauskas        B/Ž      
 Ą.Barkauskas        
 16       ->        
    [28] 15:20   G.Nuviala    
 9   Benediktas Kamantauskas          B/Ž    
 B.Kamantauskas        
 24       ->        
  [4] 10:20    G.Nuviala      
 25   Guillermo Nuviala      21:4  21:11 [15']      
 G.Nuviala        
 8       ->        
      [38] 09:00    C.Arias  
 5   Rapolas Grigaliūnas          21:13  21:17 [26']  
 R.Grigaliūnas        
 28       ->        
  [5] 10:20   R.Grigaliūnas      
 21   Markas Gedrimas        B/Ž      
 M.Gedrimas        
 12       ->        
    [29] 15:30    C.Arias    
 13   Matas Mackevičius        21:9  16:21  21:19 [38']    
 M.Mackevičius        
 20       ->        
  [10] 11:20    C.Arias      
 29   Vytautas Šukys      21:11  21:11 [16']      
[1] 10:00    C.Arias        
 4   Christian Arias    21:12  21:9 [16']         1-a vieta
        [41] 11:00    R.Sanjurjo
 3   Jurgis Jatulis            18:21  21:12  21:11 [40']
[2] 10:00    M.Mosquera        
 30   Martin Mosquera    21:9  21:14 [17']        
  [11] 11:20    M.Mosquera      
 19         21:12  21:13 [17']      
 R.Lesinskas        
 14   Rokas Lesinskas    ->        
    [30] 15:30    R.Sanjurjo    
 11           21:13  21:16 [20']    
 J.Kazlauskas        
 22   Jokūbas Kazlauskas    ->        
  [6] 10:30    R.Sanjurjo      
 27         21:7  21:1 [11']      
 R.Sanjurjo        
 6   Rodrigo Sanjurjo    ->        
       R.Sanjurjo  
 7             21:0  
 D.Pakšys        
 26   Domas Pakšys    ->        
  [7] 10:50    D.Pakšys      
 23         21:5  21:6 [14']      
 D.Daugėla        
 10   Domas Daugėla    ->        
    [31] 15:50    V.Bagdanavičius    
 15           21:17  21:11 [23']    
 D.Tankevič        
 18   Dominik Tankevič    ->      G.Nuviala   3-a vieta
  [8] 10:50    V.Bagdanavičius  
 31         21:10  21:15 [17']    V.Bagdanavičius   ->
 V.Bagdanavičius        
 2   Vilius Bagdanavičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       Ą.Barkauskas    
       
       R.Grigaliūnas   ->   5-a vieta
       
       M.Mosquera     ->
       
       D.Pakšys   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Franco      
       
     B.Kamantauskas   ->    
       
     M.Gedrimas     ->  
       
     M.Mackevičius   ->     9-a vieta
       
     R.Lesinskas       ->
       
     J.Kazlauskas   ->    
       
     D.Daugėla     ->  
       
     D.Tankevič   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
   V.Šukys   ->       17-a vieta
       
   J.Jatulis         ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.